Bez kategorii

Tour de France 2022: Godziny startu na 1. etapie

fot. Tour de France

Licząca nieco ponad 13 kilometrów jazda indywidualna na czas otworzy rywalizację w tegorocznej edycji Tour de France. Organizatorzy opublikowali już godziny startów poszczególnych kolarzy.

Grand Depart tegorocznej edycji “Wielkiej Pętli” gości Dania. Premierowy akt zmagań odbędzie się w Kopenhadze. Będzie płasko jak na stole, a wydaje się, że o pierwszą, żółtą koszulkę powalczą Stefan Bissegger (EF Education – EasyPost), Filippo Ganna (Ineos Grenadiers), Wout van Aert (Jumbo-Visma) i Mathieu van der Poel (Alpecin-Deceuninck). Pełna lista startowa dostępna jest tutaj.

Profil 1. etapu Tour de France 2022

W akcji będziemy oglądać czterech Polaków. Jako pierwszy z rampy startowej zjedzie Maciej Bodnar (16:25). Rafała Majkę zobaczymy o 17:49, Łukasz Owsian ruszy o 18:40, a Kamil Gradek – o 18:47.

Tour de France 2022: Godziny startów na 1. etapie:

1 16:00:00    JÉRÉMY LECROQ B&B HOTELS – KTM
2 16:01:00    JACK BAUER TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO
3 16:02:00    GUILLAUME BOIVIN ISRAEL-PREMIER TECH
4 16:03:00    EDVALD BOASSON HAGEN TOTALENERGIES
5 16:04:00    BAUKE MOLLEMA TREK – SEGAFREDO
6 16:05:00    TIM WELLENS LOTTO SOUDAL
7 16:06:00    CONNOR SWIFT TEAM ARKEA – SAMSIC
8 16:07:00    STEFAN BISSEGGER EF EDUCATION – EASYPOST
9 16:08:00    ANDREY ZEITS ASTANA – QAZAQSTAN TEAM
10 16:09:00    SVEN ERIK BYSTRØM INTERMARCHE – WANTY – GOBERT MATERIAUX
11 16:10:00    CHRISTOPHER HAMILTON TEAM DSM
12 16:11:00    MATHIEU VAN DER POEL ALPECIN – DECEUNINCK
13 16:12:00    DAVID GAUDU GROUPAMA – FDJ
14 16:13:00    JAN TRATNIK BAHRAIN VICTORIOUS
15 16:14:00    BENJAMIN THOMAS COFIDIS
16 16:15:00    ENRIC MAS MOVISTAR TEAM
17 16:16:00    MICHAEL MØRKØV QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
18 16:17:00    FELIX GROSSSCHARTNER BORA – HANSGROHE
19 16:18:00    BOB JUNGELS AG2R CITROEN TEAM
20 16:19:00    DANIEL MARTINEZ INEOS GRENADIERS
21 16:20:00    PRIMOŽ ROGLIČ JUMBO – VISMA
22 16:21:00    MIKKEL BJERG UAE TEAM EMIRATES
23 16:22:00    ALEXIS GOUGEARD B&B HOTELS – KTM
24 16:23:00    LUKE DURBRIDGE TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO
25 16:24:00    GUY NIV ISRAEL-PREMIER TECH
26 16:25:00    MACIEJ BODNAR TOTALENERGIES
27 16:26:00    MADS PEDERSEN TREK – SEGAFREDO
28 16:27:00    CALEB EWAN LOTTO SOUDAL
29 16:28:00    NAIRO QUINTANA TEAM ARKEA – SAMSIC
30 16:29:00    NEILSON POWLESS EF EDUCATION – EASYPOST
31 16:30:00    DMITRIY GRUZDEV ASTANA – QAZAQSTAN TEAM
32 16:31:00    LOUIS MEINTJES INTERMARCHE – WANTY – GOBERT MATERIAUX
33 16:32:00    ROMAIN BARDET TEAM DSM
34 16:33:00    JASPER PHILIPSEN ALPECIN – DECEUNINCK
35 16:34:00    STEFAN KÜNG GROUPAMA – FDJ
36 16:35:00    JACK HAIG BAHRAIN VICTORIOUS
37 16:36:00    GUILLAUME MARTIN COFIDIS
38 16:37:00    MATTEO JORGENSON MOVISTAR TEAM
39 16:38:00    FABIO JAKOBSEN QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
40 16:39:00    ALEKSANDR VLASOV BORA – HANSGROHE
41 16:40:00    BEN O’CONNOR AG2R CITROEN TEAM
42 16:41:00    GERAINT THOMAS INEOS GRENADIERS
43 16:42:00    JONAS VINGEGAARD JUMBO – VISMA
44 16:43:00    VEGARD STAKE LAENGEN UAE TEAM EMIRATES
45 16:44:00    PIERRE ROLLAND B&B HOTELS – KTM
46 16:45:00    MICHAEL MATTHEWS TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO
47 16:46:00    KRISTS NEILANDS ISRAEL-PREMIER TECH
48 16:47:00    PIERRE LATOUR TOTALENERGIES
49 16:48:00    JASPER STUYVEN TREK – SEGAFREDO
50 16:49:00    FREDERIK FRISON LOTTO SOUDAL
51 16:50:00    WARREN BARGUIL TEAM ARKEA – SAMSIC
52 16:51:00    RUBEN ANTONIO ALMEIDA GUERREIRO EF EDUCATION – EASYPOST
53 16:52:00    ALEKSANDR RIABUSHENKO ASTANA – QAZAQSTAN TEAM
54 16:53:00    ALEXANDER KRISTOFF INTERMARCHE – WANTY – GOBERT MATERIAUX
55 16:54:00    ANDREAS LEKNESSUND TEAM DSM
56 16:55:00    GUILLAUME VAN KEIRSBULCK ALPECIN – DECEUNINCK
57 16:56:00    THIBAUT PINOT GROUPAMA – FDJ
58 16:57:00    DAMIANO CARUSO BAHRAIN VICTORIOUS
59 16:58:00    MAX WALSCHEID COFIDIS
60 16:59:00    NELSON OLIVEIRA MOVISTAR TEAM
61 17:00:00    MATTIA CATTANEO QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
62 17:01:00    MAXIMILIAN SCHACHMANN BORA – HANSGROHE
63 17:02:00    AURÉLIEN PARET PEINTRE AG2R CITROEN TEAM
64 17:03:00    FILIPPO GANNA INEOS GRENADIERS
65 17:04:00    WOUT VAN AERT JUMBO – VISMA
66 17:05:00    TADEJ POGACAR UAE TEAM EMIRATES
67 17:06:00    CYRIL LEMOINE B&B HOTELS – KTM
68 17:07:00    NICHOLAS SCHULTZ TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO
69 17:08:00    SIMON CLARKE ISRAEL-PREMIER TECH
70 17:09:00    PETER SAGAN TOTALENERGIES
71 17:10:00    ALEX KIRSCH TREK – SEGAFREDO
72 17:11:00    PHILIPPE GILBERT LOTTO SOUDAL
73 17:12:00    MATIS LOUVEL TEAM ARKEA – SAMSIC
74 17:13:00    MAGNUS CORT NIELSEN EF EDUCATION – EASYPOST
75 17:14:00    SIMONE VELASCO ASTANA – QAZAQSTAN TEAM
76 17:15:00    ADRIEN PETIT INTERMARCHE – WANTY – GOBERT MATERIAUX
77 17:16:00    MARTIJN TUSVELD TEAM DSM
78 17:17:00    ALEXANDER KRIEGER ALPECIN – DECEUNINCK
79 17:18:00    KÉVIN GENIETS GROUPAMA – FDJ
80 17:19:00    FRED WRIGHT BAHRAIN VICTORIOUS
81 17:20:00    ION IZAGUIRRE INSAUSTI COFIDIS
82 17:21:00    GREGOR MÜHLBERGER MOVISTAR TEAM
83 17:22:00    KASPER ASGREEN QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
84 17:23:00    LENNARD KÄMNA BORA – HANSGROHE
85 17:24:00    GEOFFREY BOUCHARD AG2R CITROEN TEAM
86 17:25:00    ADAM YATES INEOS GRENADIERS
87 17:26:00    CHRISTOPHE LAPORTE JUMBO – VISMA
88 17:27:00    BRANDON MCNULTY UAE TEAM EMIRATES
89 17:28:00    LUCA MOZZATO B&B HOTELS – KTM
90 17:29:00    DYLAN GROENEWEGEN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO
91 17:30:00    MICHAEL WOODS ISRAEL-PREMIER TECH
92 17:31:00    MATHIEU BURGAUDEAU TOTALENERGIES
93 17:32:00    QUINN SIMMONS TREK – SEGAFREDO
94 17:33:00    FLORIAN VERMEERSCH LOTTO SOUDAL
95 17:34:00    MAXIME BOUET TEAM ARKEA – SAMSIC
96 17:35:00    RIGOBERTO URAN EF EDUCATION – EASYPOST
97 17:36:00    JOSEPH LLOYD DOMBROWSKI ASTANA – QAZAQSTAN TEAM
98 17:37:00    ANDREA PASQUALON INTERMARCHE – WANTY – GOBERT MATERIAUX
99 17:38:00    KEVIN VERMAERKE TEAM DSM
100 17:39:00    EDWARD PLANCKAERT ALPECIN – DECEUNINCK
101 17:40:00    ANTOINE DUCHESNE GROUPAMA – FDJ
102 17:41:00    MATEJ MOHORIC BAHRAIN VICTORIOUS
103 17:42:00    ANTHONY PEREZ COFIDIS
104 17:43:00    CARLOS VERONA MOVISTAR TEAM
105 17:44:00    YVES LAMPAERT QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
106 17:45:00    PATRICK KONRAD BORA – HANSGROHE
107 17:46:00    BENOIT COSNEFROY AG2R CITROEN TEAM
108 17:47:00    DYLAN VAN BAARLE INEOS GRENADIERS
109 17:48:00    STEVEN KRUIJSWIJK JUMBO – VISMA
110 17:49:00    RAFAL MAJKA UAE TEAM EMIRATES
111 17:50:00    CYRIL BARTHE B&B HOTELS – KTM
112 17:51:00    LUKA MEZGEC TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO
113 17:52:00    HUGO HOULE ISRAEL-PREMIER TECH
114 17:53:00    ALEXIS VUILLERMOZ TOTALENERGIES
115 17:54:00    TONY GALLOPIN TREK – SEGAFREDO
116 17:55:00    REINARDT JANSE VAN RENSBURG LOTTO SOUDAL
117 17:56:00    AMAURY CAPIOT TEAM ARKEA – SAMSIC
118 17:57:00    JONAS RUTSCH EF EDUCATION – EASYPOST
119 17:58:00    GIANNI MOSCON ASTANA – QAZAQSTAN TEAM
120 17:59:00    TACO VAN DER HOORN INTERMARCHE – WANTY – GOBERT MATERIAUX
121 18:00:00    ALBERTO DAINESE TEAM DSM
122 18:01:00    SILVAN DILLIER ALPECIN – DECEUNINCK
123 18:02:00    VALENTIN MADOUAS GROUPAMA – FDJ
124 18:03:00    LUIS LEON SANCHEZ BAHRAIN VICTORIOUS
125 18:04:00    SIMON GESCHKE COFIDIS
126 18:05:00    ALBERT TORRES BARCELO MOVISTAR TEAM
127 18:06:00    ANDREA BAGIOLI QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
128 18:07:00    MARCO HALLER BORA – HANSGROHE
129 18:08:00    MIKAEL CHEREL AG2R CITROEN TEAM
130 18:09:00    LUKE ROWE INEOS GRENADIERS
131 18:10:00    SEPP KUSS JUMBO – VISMA
132 18:11:00    GEORGE BENNETT UAE TEAM EMIRATES
133 18:12:00    SEBASTIAN SCHÖNBERGER B&B HOTELS – KTM
134 18:13:00    CHRISTOPHER JUUL JENSEN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO
135 18:14:00    CHRIS FROOME ISRAEL-PREMIER TECH
136 18:15:00    DANIEL OSS TOTALENERGIES
137 18:16:00    GIULIO CICCONE TREK – SEGAFREDO
138 18:17:00    BRENT VAN MOER LOTTO SOUDAL
139 18:18:00    HUGO HOFSTETTER TEAM ARKEA – SAMSIC
140 18:19:00    OWAIN DOULL EF EDUCATION – EASYPOST
141 18:20:00    FABIO FELLINE ASTANA – QAZAQSTAN TEAM
142 18:21:00    KOBE GOOSSENS INTERMARCHE – WANTY – GOBERT MATERIAUX
143 18:22:00    JOHN DEGENKOLB TEAM DSM
144 18:23:00    MICHAEL GOGL ALPECIN – DECEUNINCK
145 18:24:00    OLIVIER LE GAC GROUPAMA – FDJ
146 18:25:00    DYLAN TEUNS BAHRAIN VICTORIOUS
147 18:26:00    VICTOR LAFAY COFIDIS
148 18:27:00    GORKA IZAGIRRE INSAUSTI MOVISTAR TEAM
149 18:28:00    FLORIAN SENECHAL QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
150 18:29:00    DANNY VAN POPPEL BORA – HANSGROHE
151 18:30:00    STAN DEWULF AG2R CITROEN TEAM
152 18:31:00    JONATHAN CASTROVIEJO INEOS GRENADIERS
153 18:32:00    TIESJ BENOOT JUMBO – VISMA
154 18:33:00    MARC HIRSCHI UAE TEAM EMIRATES
155 18:34:00    FRANCK BONNAMOUR B&B HOTELS – KTM
156 18:35:00    AMUND GRØNDAHL JANSEN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO
157 18:36:00    JAKOB FUGLSANG ISRAEL-PREMIER TECH
158 18:37:00    ANTHONY TURGIS TOTALENERGIES
159 18:38:00    TOMS SKUJINS TREK – SEGAFREDO
160 18:39:00    ANDREAS KRON LOTTO SOUDAL
161 18:40:00    LUKASZ OWSIAN TEAM ARKEA – SAMSIC
162 18:41:00    ALBERTO BETTIOL EF EDUCATION – EASYPOST
163 18:42:00    ALEXEY LUTSENKO ASTANA – QAZAQSTAN TEAM
164 18:43:00    GEORG ZIMMERMANN INTERMARCHE – WANTY – GOBERT MATERIAUX
165 18:44:00    NILS EEKHOFF TEAM DSM
166 18:45:00    KRISTIAN SBARAGLI ALPECIN – DECEUNINCK
167 18:46:00    MICHAEL STORER GROUPAMA – FDJ
168 18:47:00    KAMIL GRADEK BAHRAIN VICTORIOUS
169 18:48:00    PIERRE LUC PERICHON COFIDIS
170 18:49:00    IMANOL ERVITI MOVISTAR TEAM
171 18:50:00    MIKKEL HONORÉ QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
172 18:51:00    NILS POLITT BORA – HANSGROHE
173 18:52:00    OLIVER NAESEN AG2R CITROEN TEAM
174 18:53:00    THOMAS PIDCOCK INEOS GRENADIERS
175 18:54:00    NATHAN VAN HOOYDONCK JUMBO – VISMA
176 18:55:00    MARC SOLER UAE TEAM EMIRATES

To Top