Polska

Projekt Bialini Elitewheels RevoltTech nabiera rozpędu. Nowy sponsor i pierwsze sukcesy

Na początku 2022 roku informowaliśmy o powstaniu na krajowym podwórku nowej grupy, której twórcą jest zaledwie 23-letni Kamil Białończyk. Bialini Elitewheels RevoltTech, bo o niej mowa rozwija się bardzo dynamicznie, a w ostatnich dniach pozyskała nowego sponsora – firmę Gomola Trans.

Białończyk, którego działanie w tak młodym wieku budzić musi uznanie nie kryje radości z faktu, że udało się porozumieć z tak poważną marką. – Cieszymy się na możliwość współpracy z firmą, która ma podobne spojrzenie na otaczający świat. Jestem przekonany, że dzięki pomocy Gomola Trans, nasz team wzmocni się nie tylko sportowo, ale i organizacyjnie – stwierdził.

Gomola Trans oferuje świadczenie usług o wysokiej jakości, gwarantujących szybkie i bezpieczne przewozy. Dzięki swej atrakcyjności, skuteczności i stabilności na konkurencyjnym rynku usług transportowych przedsiębiorstwo posiada wysoką produktywność i niezachwianą rentowność.

Drużyna, funkcjonująca od zaledwie kilku miesięcy pochwalić się już może pierwszymi, istotniejszymi sukcesami. W miniony weekend, podczas GP Doliny Baryczy, zaliczanego do Pucharu Polski piąte miejsce zajął jej zawodnik, Grzegorz Pawlak, dla którego był to… debiut w barwach formacji. – Był to udany dzień nie tylko dla mnie ale również dla całego Teamu. Wyścig wymagający, wiatr, ranty, upał dał się mocno we znaki. Podsumowując, oczywiście wyścig w naszym wykonaniu na duży plus – podsumowywał.

Gomola Trans & Bialini Elitewheels RevoltTech
Grzegorz Pawlak
To Top