Świat

Rowery enduro dla najbardziej wymagających

Wytrzymałość, bezpieczeństwo, odpowiednia geometria… czynników, istotnych przy wyborze roweru enduro jest bez wątpienia wiele, a wszystkie – równie istotne. Dlatego właśnie to, by postawić na odpowiednią maszynę jest tak ważne. Jaki powinien być idealny rower enduro?

Najprościej rzecz ujmując, powinien łączyć w sobie najlepsze cechy maszyn do downhillu i cross-country. Pamiętać trzeba nie tylko o odpowiednich parametrach, ale i zachowaniu “złotego środka” w kwestii masy. Widać zatem, że dobór odpowiedniej maszyny czy nawet jej samodzielne złożenie nie jest zadaniem prostym.

Warto wobec tego skorzystać z usług specjalistów. Bike Builders to grupa pasjonatów, która nie tylko jest w stanie złożyć maszynę z wybranych przez ciebie komponentów, ale i samodzielnie przygotować ją od zera, korzystając z Twoich sugestii. Wiedząc, że kluczowe jest indywidualne podejście do klienta tworzą rowery enduro i trail, dzięki którym czuć możesz się absolutnie wyjątkowo. 

Maszyna z rąk prawdziwych pasjonatów

Wybierając Bike Builders można bowiem mieć pewność, że oddaje się w ręce stuprocentowych profesjonalistów. Dla Mateusza i Pawła, twórców projektu rower to bowiem nie praca, a styl życia. Lata doświadczeń i ogromne doświadczenie wyniesione ze świata dwóch kółek sprawiły, że stali się mistrzami swego fachu.

W ofercie znaleźć można przede wszystkim maszyny oparte na komponentach Evil Bikes. Firma Kevina Walsha słynie nie tylko z doskonałymi parametrami, ale i ergonomią i stylistyką. Wybierając którąś z nich, możesz być pewien zarówno niezawodności, jak i tego, że nigdzie nie przejdziesz bez echa. A co równie ważne – to owoc prawdziwej pasji, której nie da się w żaden sposób zastąpić.

To Top