Świat

UAE Tour: Godziny startu etapu jazdy indywidualnej na czas

Michał Kwiatkowski
Michał Kwiatkowski / fot. Ineos Grenadiers

Wtorek przynosi podczas UAE Tour etap jazdy indywidualnej na czas. Wielkim faworytem będzie Filippo Ganna (Ineos Grenadiers), ale i polscy fani mogą liczyć na wysokie lokaty naszych kolarzy.

Ganna to aktualnie dominator w kwestii “czasówek”. Ostatnim jego pokazem mocy było Etoile de Besseges, w trakcie którego na 10-kilometrowej trasie zwyciężył z przewagą 7 sekund nad Madsem Pedersenem, choć trasa nie do końca odpowiadała jego preferencjom. Można żałować jedynie, że w Emiratach nie ma Remco Evenepoela (Quick-Step Alpha Vinyl), gdyż on, kapitalną jazdą podczas Volta ao Algarve pokazał, że mógłby z Włochem stoczyć porywający pojedynek.

W akcji oglądać będziemy jednak także innych, uznanych specjalistów, między innymi Stefana Bissegera (EF Education – Easy Post), czy Joao Almeidę i Tadeja Pogacara (UAE Team Emirates). Oczy polskich kibiców zwrócone będą w kierunku Michała Kwiatkowskiego (Ineos Grenadiers) i Filipa Maciejuka (Bahrain-Victorious), których stać na miejsce w czołowej dziesiątce.

UAE Tour: Godziny startu na 3. etapie

1 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Qazaqstan Team 11:15:00
2 Niklas Märkl (Ger) Team DSM 11:16:00
3 Filip Maciejuk (Pol) Bahrain Victorious 11:17:00
4 Ruben Guerreiro (Por) EF Education-EasyPost 11:18:00
5 Mathias Norsgaard (Den) Movistar Team 11:19:00
6 Dylan Groenewegen (Ned) BikeExchange-Jayco 11:20:00
7 Jacopo Guarnieri (Ita) Groupama-FDJ 11:21:00
8 Mikkel Bjerg (Den) UAE Team Emirates 11:22:00
9 Aleksandr Vlasov (Rus) Bora-Hansgrohe 11:23:00
10 Yevgeniy Gidich (Kaz) Astana Qazaqstan Team 11:24:00
11 Joris Nieuwenhuis (Ned) Team DSM 11:25:00
12 Gino Mäder (Swi) Bahrain Victorious 11:26:00
13 Clement Venturini (Fra) AG2R Citroen Team 11:27:00
14 Stefan Bissegger (Swi) EF Education-EasyPost 11:28:00
15 Carlos Verona Quintanilla (Spa) Movistar Team 11:29:00
16 Rudy Barbier (Fra) Israel-Premier Tech 11:30:00
17 Luka Mezgec (Slo) BikeExchange-Jayco 11:31:00
18 Koen Bouwman (Ned) Jumbo-Visma 11:32:00
19 Ignatas Konovalovas (Ltu) Groupama-FDJ 11:33:00
20 Luca Rastelli (Ita) Bardiani CSF Faizane’ 11:34:00
21 Michal Kwiatkowski (Pol) Ineos Grenadiers 11:35:00
22 Maximiliano Richeze (Arg) UAE Team Emirates 11:36:00
23 Jai Hindley (Aus) Bora-Hansgrohe 11:37:00
24 Stijn Steels (Bel) Quick-Step Alpha Vinyl Team 11:38:00
25 Pavel Kochetkov (Rus) Gazprom-Rusvelo 11:39:00
26 Scott Thwaites (GBr) Alpecin-Fenix 11:40:00
27 Yuriy Natarov (Kaz) Astana Qazaqstan Team 11:41:00
28 Thymen Arensman (Ned) Team DSM 11:42:00
29 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Spa) Bahrain Victorious 11:43:00
30 Clément Berthet (Fra) AG2R Citroen Team 11:44:00
31 Neilson Powless (USA) EF Education-EasyPost 11:45:00
32 William Barta (USA) Movistar Team 11:46:00
33 Rick Zabel (Ger) Israel-Premier Tech 11:47:00
34 Kaden Groves (Aus) BikeExchange-Jayco 11:48:00
35 Rein Taaramäe (Est) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 11:49:00
36 Marc Brustenga (Spa) Trek-Segafredo 11:50:00
37 Olav Kooij (Ned) Jumbo-Visma 11:51:00
38 Ramon Sinkeldam (Ned) Groupama-FDJ 11:52:00
39 Sacha Modolo (Ita) Bardiani CSF Faizane’ 11:53:00
40 Andrey Amador (CRc) Ineos Grenadiers 11:54:00
41 George Bennett (NZl) UAE Team Emirates 11:55:00
42 Ryan Mullen (Irl) Bora-Hansgrohe 11:56:00
43 Michael Mørkøv (Den) Quick-Step Alpha Vinyl Team 11:57:00
44 Matteo Malucelli (Ita) Gazprom-Rusvelo 11:58:00
45 Gianni Vermeersch (Bel) Alpecin-Fenix 11:59:00
46 Sebastian Henao Gomez (Col) Astana Qazaqstan Team 12:00:00
47 Romain Bardet (Fra) Team DSM 12:01:00
48 Jonathan Milan (Ita) Bahrain Victorious 12:02:00
49 Paul Lapeira (Fra) AG2R Citroen Team 12:03:00
50 Sebastian Langeveld (Ned) EF Education-EasyPost 12:04:00
51 Oscar Rodriguez Garaicoechea (Spa) Movistar Team 12:05:00
52 Taj Jones (Aus) Israel-Premier Tech 12:06:00
53 Sam Bewley (NZl) BikeExchange-Jayco 12:07:00
54 Jan Hirt (Cze) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 12:08:00
55 Dario Cataldo (Ita) Trek-Segafredo 12:09:00
56 Timo Roosen (Ned) Jumbo-Visma 12:10:00
57 Clément Davy (Fra) Groupama-FDJ 12:11:00
58 Michael Schwarzmann (Ger) Lotto Soudal 12:12:00
59 Johnatan Cañaveral Vargas (Col) Bardiani CSF Faizane’ 12:13:00
60 Lucas Plapp (Aus) Ineos Grenadiers 12:14:00
61 João Almeida (Por) UAE Team Emirates 12:15:00
62 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe 12:16:00
63 Stan Van Tricht (Bel) Quick-Step Alpha Vinyl Team 12:17:00
64 Ivan Rovny (Rus) Gazprom-Rusvelo 12:18:00
65 Kristian Sbaragli (Ita) Alpecin-Fenix 12:19:00
66 Vadim Pronskiy (Kaz) Astana Qazaqstan Team 12:20:00
67 Andreas Leknessund (Nor) Team DSM 12:21:00
68 Hermann Pernsteiner (Aut) Bahrain Victorious 12:22:00
69 Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R Citroen Team 12:23:00
70 Sean Quinn (USA) EF Education-EasyPost 12:24:00
71 Max Kanter (Ger) Movistar Team 12:25:00
72 Daryl Impey (RSA) Israel-Premier Tech 12:26:00
73 Campbell Stewart (NZl) BikeExchange-Jayco 12:27:00
74 Louis Meintjes (RSA) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 12:28:00
75 Simon Pellaud (Swi) Trek-Segafredo 12:29:00
76 Jos van Emden (Ned) Jumbo-Visma 12:30:00
77 Miles Scotson (Aus) Groupama-FDJ 12:31:00
78 Matthew Holmes (GBr) Lotto Soudal 12:32:00
79 Luca Covili (Ita) Bardiani CSF Faizane’ 12:33:00
80 Filippo Ganna (Ita) Ineos Grenadiers 12:34:00
81 Rafal Majka (Pol) UAE Team Emirates 12:35:00
82 Shane Archbold (NZl) Bora-Hansgrohe 12:36:00
83 Fausto Masnada (Ita) Quick-Step Alpha Vinyl Team 12:37:00
84 Mathias Vacek (Cze) Gazprom-Rusvelo 12:38:00
85 Jonas Rickaert (Bel) Alpecin-Fenix 12:39:00
86 Stefan De Bod (RSA) Astana Qazaqstan Team 12:40:00
87 Cees Bol (Ned) Team DSM 12:41:00
88 Alejandro Osorio Carvajal (Col) Bahrain Victorious 12:42:00
89 Marc Sarreau (Fra) AG2R Citroen Team 12:43:00
90 Merhawi Kudus Ghebremedhin (Eri) EF Education-EasyPost 12:44:00
91 Sergio Samitier Samitier (Spa) Movistar Team 12:45:00
92 Sebastian Berwick (Aus) Israel-Premier Tech 12:46:00
93 Damien Howson (Aus) BikeExchange-Jayco 12:47:00
94 Tom Devriendt (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 12:48:00
95 Jakob Egholm (Den) Trek-Segafredo 12:49:00
96 Chris Harper (Aus) Jumbo-Visma 12:50:00
97 Matteo Badilatti (Swi) Groupama-FDJ 12:51:00
98 Jarrad Drizners (Aus) Lotto Soudal 12:52:00
99 Samuele Zoccarato (Ita) Bardiani CSF Faizane’ 12:53:00
100 Adam Yates (GBr) Ineos Grenadiers 12:54:00
101 Tadej Pogacar (Slo) UAE Team Emirates 12:55:00
102 Danny van Poppel (Ned) Bora-Hansgrohe 12:56:00
103 Ethan Vernon (GBr) Quick-Step Alpha Vinyl Team 12:57:00
104 Robert Stannard (Aus) Alpecin-Fenix 12:58:00
105 David de la Cruz (Spa) Astana Qazaqstan Team 12:59:00
106 Alberto Dainese (Ita) Team DSM 13:00:00
107 Johan Price Pejtersen (Den) Bahrain Victorious 13:01:00
108 Bob Jungels (Lux) AG2R Citroen Team 13:02:00
109 Marijn van den Berg (Ned) EF Education-EasyPost 13:03:00
110 Albert Torres Barcelo (Spa) Movistar Team 13:04:00
111 Alex Dowsett (GBr) Israel-Premier Tech 13:05:00
112 Kelland O’Brien (Aus) BikeExchange-Jayco 13:06:00
113 Julius Johansen (Den) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 13:07:00
114 Emils Liepins (Lat) Trek-Segafredo 13:08:00
115 Tom Dumoulin (Ned) Jumbo-Visma 13:09:00
116 Arnaud Demare (Fra) Groupama-FDJ 13:10:00
117 Xandres Vervloesem (Bel) Lotto Soudal 13:11:00
118 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF Faizane’ 13:12:00
119 Michael Kukrle (Cze) Gazprom-Rusvelo 13:13:00
120 Elia Viviani (Ita) Ineos Grenadiers 13:14:00
121 Pascal Ackermann (Ger) UAE Team Emirates 13:15:00
122 Sam Bennett (Irl) Bora-Hansgrohe 13:16:00
123 Mark Cavendish (GBr) Quick-Step Alpha Vinyl Team 13:17:00
124 Dmitrii Strakhov (Rus) Gazprom-Rusvelo 13:18:00
125 Jasper Philipsen (Bel) Alpecin-Fenix 13:19:00

To Top