Świat

“Kolarskie” akcje na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Wielkimi krokami zbliża się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Świat kolarstwa aktywnie wspiera inicjatywę, a w tym roku, podobnie jak w poprzednich wziąć można udział w kilku ciekawych licytacjach.

Jubileuszowy, 30. finał WOŚP już w najbliższą niedzielę, 30 stycznia. Już teraz trwają jednak aukcje, w których można wziąć udział. Cel jest bardzo szczytny, ale i pamiątki, jakie można zdobyć – zacne.

Kombinezon reprezentacji Polski od Cesare Benedettiego

Czarek w sezonie 2021 zadebiutował w biało-czerwonych barwach i wziął udział w mistrzostwach świata we Flandrii. Kombinezon kadry to z pewnością wyjątkowy suwenir. Licytować można go TUTAJ.

Koszulka Primoża Roglicia od Adama Probosza i Michała Szyszkowskiego

“Rogli” przedstawiać nie trzeba – jeden z najlepszych kolarzy współczesnego peletonu, trzykrotny triumfator Vuelta a Espana. Jego koszulkę można zdobyć w aukcji, zorganizowanej przez Adama Probosza. Koszulkę przekazał zaś pracujący w Jumbo-Visma Michał Szyszkowski. Licytacja TUTAJ.

Adam Probosz przygotował też inne aukcje: gadżetów Trek-Segafredo z autografami oraz torbę z otwarcia Fabryki Rowerów, na której znalazły się autografy gości (m.in. Zenona Jaskuły czy Dariusza Baranowskiego).

Rower Ryszarda Szurkowskiego

Wielki, kolarski mistrz odszedł od nas w 2021 roku. Żona Ryszarda Szurkowskiego przekazała na licytację rower marki Felt tego wybitnego zawodnika. Licytować można TUTAJ.

Kurtka rowerowa od Michała Kempy

Michał Kempa – satyryk i pasjonat kolarstwa ofiarował na aukcję swoją kurtkę do jazdy na rowerze. Rozmiar XL. Licytacja TUTAJ.

To Top