Świat

Zwiastun nowego sezonu serialu o Movistarze. “Muchas gracias hermano”

Przed kilkoma dniami świat obiegła informacja o tym, że pojawi się trzeci sezon serialu o Movistarze “Najmniej Oczekiwany Dzień”. Podczas prezentacji ekipy zaprezentowano zwiastun produkcji, który pokazuje, że sporo uwagi poświęcone zostało rejteradzie Miguela Angela Lopeza podczas ubiegłorocznej Vuelty.

Kolumbijczyk na przedostatnim etapie rywalizacji zsiadł z roweru, pokłócił się z dyrektorem sportowym i odjechał w siną dal. Nikt nie wiedział, dokąd się udał, zabrakło go także na kolacji drużyny. Niedługo później ogłoszono rozwiązanie umowy z zawodnikiem, który wrócił do Astany.

Wydarzenia te obrosły już legendą, bo tak naprawdę do dziś nikt nie wie, co dokładnie działo się wewnątrz ekipy, że “Superman” zdecydował się na aż tak drastyczny krok. Zaprezentowany w czwartek trailer produkcji już teraz pokazuje, że może być naprawdę ciekawie.

Widzimy na nim między innymi menedżera drużyny, Eusebio Unzue, który mówi, że zespół “zaczął myśleć o kolejnym miejscu na podium (w czubie stawki był też Enric Mas), do momentu, aż nadszedł ten dzień”. Natępnie ukazany jest widok z samochodu technicznego Movistaru i zdezorientowane miny jego pasażerów, gdy Lopez mówi przez radio: “Muchas gracias hermano” (“Dzięki, bracie”).

W zwiastunie widzimy też samego Kolumbijczyka, deklarującego, że “chciał wyjść i opowiedzieć o wszystkim”. Cóż… będzie ciekawie.

Zwiastun można obejrzeć w poniższej relacji z prezentacji Movistaru:

To Top