Świat

Będzie trzeci sezon serialu o Movistarze

Miguel Angel Lopez
Miguel Angel Lopez / fot. Movistar

Dziennikarze “Radio Marca” poinformowali, że w przygotowaniu jest trzeci sezon niezwykle popularnego, dokumentalnego serialu o perypetiach kolarzy i sztabu Movistaru.

Pierwszy sezon “The Least Expected Day” (“Najmniej oczekiwany dzień”) ukazał się w marcu 2020 roku, zaś drugi – w maju 2021. Hiszpański zespół zaprezentowany został od kulis, wraz z jego taktycznymi niuansami i problemami wokół liderów, a w świecie kolarstwa produkcja stała się prawdziwym hitem.

Informacja o trzecim sezonie nie powinna więc specjalnie dziwić. Wielu z pewnością liczy, że znajdą się w nim wątki, które pozwolą wyjaśnić zagadkową dezercję Miguela Angela Lopeza, który na 20. etapie ubiegłorocznej Vuelty zszedł z trasy, pokłócił się z dyrektorem sportowym, a następnie… pojechał w siną dal. Niedługo później rozwiązał kontrakt z grupą i przeniósł się do Astany.

Co istotne, według informacji “Radio Marca”, produkcja tym razem nie ukaże się na platformie Netflix, a w serwisie VOD Movistaru. To oznaczałoby, że w Polsce będzie niedostępna.

To Top