Świat

Tobiasz Pawlak pozostanie w ekipie HRE Mazowsze Serce Polski

Fot. Grzegorz Trzpil

Kolejnym zawodnikiem, który reprezentować będzie barwy HRE Mazowsze Serce Polski w sezonie 2022 jest Tobiasz Pawlak. Grupa ogłosiła przedłużenie umowy.

25-latek w ekipie występuje od początku jej istnienia, czyli od sezonu 2020. “Tobiasz w tym sezonie został mistrzem Polski w kolarstwie torowym (wyścig drużynowy na dochodzenie) oraz w kolarstwie szosowym (jazda parami na czas). Dodatkowo zajął 2. miejsce na etapie Tour of Mevlana, był czwarty w prologu Turul Romaniei oraz szósty w klasyfikacji generalnej Tour of Szeklerland” – przypomina ekipa w komunikacie.

“Mam nadzieje, że postęp, który poczyniłem przez minione dwa lata będzie kontynuowany i przysporzy wiele radości mnie i całej drużynie” – mówił z kolei sam zawodnik.

Póki co znamy nazwiska jedenastu zawodników, którzy będą jeździć w HRE Mazowsze Serce Polski w sezonie 2022. Obok Pawlaka są to: Piotr Brożyna, Mateusz Gajdulewicz, Kacper Gieryk, Dominik Górak, Jakub Kaczmarek, Jan Modzelewski, Miłosz Ośko, Michał Pomorski, Filip Prokopyszyn oraz Daniel Staniszewski.

To Top