Świat

Wojciech Halejak opuszcza JBG2 Cryospace MTB Team

Wojciech Halejak
Wojciech Halejak - fot. archiwum zawodnika

Wojciech Halejak rozstaje się z JBG2 Cryospace MTB Team. Zawodnik ogłosił to w komunikacie, dziękując za siedem lat spędzonych z zespołem.

Halejak pożegnał się z zespołem zwycięstwami w sobotnim Bike Maratonie w Sobótce i niedzielnym Bike Atelier MTB Maraton w Raciborzu. Triumfował też w klasyfikacji generalnej drugiego z wymienionych cyklów.

– “Ogromnie się cieszę z tak udanego weekendu – zwłaszcza, że były to moje dwa ostatnie maratony w barwach JBG2 CryoSpace. Bardzo dziękuję mojej drużynie, z którą miałem przyjemność się ścigać przez ostatnie 7 lat. Kawał czasu!” – napisał Halejak w poniedziałek na Instagramie. Podziękował też sponsorom, kolegom i obsłudze drużyny.

Na razie Halejak nie zdradza, jakie są jego plany na przyszłość. – “Jeszcze szukam nowej drogi. Dla mnie na pewno szykują się duże zmiany, ale zawsze jeden koniec jest początkiem czegoś nowego” – napisał. Możliwe, że zimą wystartuje w wyścigach przełajowych.

– “Mam również nadzieję, że w kolejnym sezonie ponownie zobaczymy się na starcie maratonów. Bardzo chciałbym móc dalej realizować moją pasję do kolarstwa i jazdy na rowerze” – zakończył Halejak.

To Top