Świat

Voster ATS Team na Circuit des Ardennes

Paweł Cieślik
Paweł Cieślik - fot. Voster ATS Team

Startem w Circuit des Ardennes International (kat. 2.2) ekipa Voster ATS zamknie swój tegoroczny sezon szosowy. Do Francji biało-zieloni wyruszyli w mocnym, sześcioosobowym składzie.

Etapówka w północnej Francji zostanie rozegrana od 7 do 10 października. W programie cztery ciekawe odcinki, z czego trzeci można określić mianem “królewskiego” etapu.


Mariusz Witecki, dyrektor sportowy Voster ATS Team, komentuje: “Zapowiada się, że to będzie ciężki wyścig. Codziennie teren jest wymagający, a podczas sobotniego etapu czeka nas aż dziewięć górskich premii. Na starcie stanie pokaźny peleton złożony z 24 ekip. W przeddzień wyścigu przywitał nas deszcz i 10 stopni, ale od startu ma być już optymalna pogoda do ścigania. – My postaramy się powalczyć o etap, a jeśli wyścig ułoży się po naszej myśli to także o jak najlepsze miejsce w klasyfikacji generalnej. To ostatni szosowy start naszej ekipy w tym roku, więc oczywiście zależy nam, żeby dobrze zakończyć sezon 2021.”


Skład Voster ATS Team na Circuit des Ardennes International: Paweł Cieślik, Sylwester Janiszewski, Damian Papierski, Maciej Paterski, Szymon Rekita, Patryk Stos

To Top