Świat

Vuelta a Espana: Godziny startu na 21. etapie

Primoż Roglić
Primoż Roglić / fot. Jumbo-Visma

Zmagania w tegorocznej edycji Vuelta a Espana wieńczy jazda indywidualna na czas. Prezentujemy godziny startu poszczególnych zawodników.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że po raz trzeci z rzędu wyścig wygra Primoż Roglić (Jumbo-Visma), który przed “czasówką” ma nad drugim w klasyfikacji generalnej Enrikiem Masem (Movistar) 2 minuty i 38 sekund przewagi. Z drugiej strony – pamiętny Tour de France 2020 pokazał, że wszystko może się zdarzyć…

Finałowa jazda indywidualna na czas liczyć będzie 33,8 kilometra. Zawodnicy będą rywalizować w pofałdowanym terenie, a ostatnie 12 kilometrów poprowadzone jest nieustannie w górę.

źr. La Flamme Rouge

Na starcie zobaczymy dwóch Polaków: o godzinie 17:35 z rampy zjedzie Cesare Benedetti (BORA-hansgrohe), zaś o 19:02 – Rafał Majka (UAE Team Emirates). Zmagania rozpoczną się o 17:02, zaś lider, Primoż Rogić, ruszy o 19:43.

Vuelta a Espana: Godziny startu na 21. etapie:

1 17:02:00 93 ČERNY Josef DQT CZE
2 17:03:00 91 *JAKOBSEN Fabio DQT NED
3 17:04:00 54 LAAS Martin BOH EST
4 17:05:00 55 *MEEUS Jordi BOH BEL
5 17:06:00 145 MINALI Riccardo IWG ITA
6 17:07:00 97 van LERBERGHE Bert DQT BEL
7 17:08:00 115 LOBATO del VALLE Juan Jose EUS ESP
8 17:09:00 28 THWAITES Scott AFC GBR
9 17:10:00 152 *BERWICK Sebastian ISN AUS
10 17:11:00 96 ŠTYBAR Zdeněk DQT CZE
11 17:12:00 72 ABERASTURI IZAGA Jon CJR ESP
12 17:13:00 207 LINDEMAN Bert-Jan TQA NED
13 17:14:00 203 *BROWN Connor TQA NZL
14 17:15:00 193 *DAINESE Alberto DSM ITA
15 17:16:00 4 HOFSTEDE Lennard TJV NED
16 17:17:00 128 SINKELDAM Ramon GFC NED
17 17:18:00 108 SCULLY Tom EFN NZL
18 17:19:00 148 van MELSEN Kevin IWG BEL
19 17:20:00 218 *SIMMONS Quinn TFS USA
20 17:21:00 27 PLANCKAERT Edward AFC BEL
21 17:22:00 82 ALLEGAERT Piet COF BEL
22 17:23:00 168 *VERMEERSCH Florian LTS BEL
23 17:24:00 214 KIRSCH Alex TFS LUX
24 17:25:00 187 *STANNARD Robert BEX AUS
25 17:26:00 95 SENECHAL Florian DQT FRA
26 17:27:00 24 KRIEGER Alexander AFC GER
27 17:28:00 194 DENZ Nico DSM GER
28 17:29:00 167 *VANHOUCKE Harm LTS BEL
29 17:30:00 195 HAGA Chad DSM USA
30 17:31:00 42 ARASHIRO Yukiya TBV JPN
31 17:32:00 112 *AZPARREN IRURZUN Xabier Mikel EUS ESP
32 17:33:00 53 *GAMPER Patrick BOH AUT
33 17:34:00 144 KREDER Wesley IWG NED
34 17:35:00 52 BENEDETTI Cesare BOH POL
35 17:36:00 204 CLAEYS Dimitri TQA BEL
36 17:37:00 184 MEZGEC Luka BEX SLO
37 17:38:00 64 *CANAL BLANCO Carlos BBH ESP
38 17:39:00 216 NIBALI Antonio TFS ITA
39 17:40:00 208 *SUNDERLAND Dylan TQA AUS
40 17:41:00 113 *BOU COMPANY Joan EUS ESP
41 17:42:00 56 PALZER Anton BOH GER
42 17:43:00 98 *VANSEVENANT Mauri DQT BEL
43 17:44:00 94 KNOX James DQT GBR
44 17:45:00 135 PUCCIO Salvatore IGD ITA
45 17:46:00 125 LUDVIGSSON Tobias GFC SWE
46 17:47:00 18 VENTURINI Clement ACT FRA
47 17:48:00 121 DEMARE Arnaud GFC FRA
48 17:49:00 183 HOWSON Damien BEX AUS
49 17:50:00 48 TRATNIK Jan TBV SLO
50 17:51:00 156 NIV Guy ISN ISR
51 17:52:00 36 *NATAROV Yuriy APT KAZ
52 17:53:00 84 *FINE Eddy COF FRA
53 17:54:00 92 *BAGIOLI Andrea DQT ITA
54 17:55:00 122 *GENIETS Kevin GFC LUX
55 17:56:00 166 *van GILS Maxim LTS BEL
56 17:57:00 83 *BARCELO Fernando COF ESP
57 17:58:00 68 *SANCHEZ MAYO Pelayo BBH ESP
58 17:59:00 165 *MONIQUET Sylvain LTS BEL
59 18:00:00 107 NIELSEN Magnus Cort EFN DEN
60 18:01:00 8 van HOOYDONCK Nathan TJV BEL
61 18:02:00 157 PICCOLI James ISN CAN
62 18:03:00 118 SOTO GUIRAO Antonio Jesus EUS ESP
63 18:04:00 74 BAGUES KALPARSORO Aritz CJR ESP
64 18:05:00 17 *TOUZE Damien ACT FRA
65 18:06:00 228 TRENTIN Matteo UAD ITA
66 18:07:00 76 CUADROS MORATA Alvaro CJR ESP
67 18:08:00 124 le GAC Olivier GFC FRA
68 18:09:00 226 *OLIVEIRA Rui UAD POR
69 18:10:00 21 VINE Jay AFC AUS
70 18:11:00 66 OKAMIKA BENGOETXEA Ander BBH ESP
71 18:12:00 175 OLIVEIRA Nelson MOV POR
72 18:13:00 181 MATTHEWS Michael BEX AUS
73 18:14:00 62 BOL Jetse BBH NED
74 18:15:00 105 CRADDOCK G Lawson EFN USA
75 18:16:00 161 *KRON Andreas LTS DEN
76 18:17:00 134 *PIDCOCK Thomas IGD GBR
77 18:18:00 172 ERVITI Imanol MOV ESP
78 18:19:00 15 *DEWULF Stan ACT BEL
79 18:20:00 192 *ARENSMAN Thymen DSM NED
80 18:21:00 196 HAMILTON Christopher DSM AUS
81 18:22:00 3 GESINK Robert TJV NED
82 18:23:00 114 ITURRIA SEGUROLA Mikel EUS ESP
83 18:24:00 65 MADRAZO RUIZ Angel BBH ESP
84 18:25:00 127 ROUX Anthony GFC FRA
85 18:26:00 46 *PADUN Mark TBV UKR
86 18:27:00 86 HERRADA Jose COF ESP
87 18:28:00 176 ROJAS Jose MOV ESP
88 18:29:00 147 TAARAMAE Rein IWG EST
89 18:30:00 182 *HAMILTON Lucas BEX AUS
90 18:31:00 103 *CAMARGO PINEDA Diego Andres EFN COL
91 18:32:00 201 ARU Fabio TQA ITA
92 18:33:00 16 *PRODHOMME Nicolas ACT FRA
93 18:34:00 106 KEUKELEIRE Jens EFN BEL
94 18:35:00 186 SCHULTZ Nicholas BEX AUS
95 18:36:00 23 de TIER Floris AFC BEL
96 18:37:00 58 ZWIEHOFF Ben BOH GER
97 18:38:00 111 BIZKARRA Mikel EUS ESP
98 18:39:00 14 CHEREL Mikael ACT FRA
99 18:40:00 188 ZEITS Andrey BEX KAZ
100 18:41:00 227 POLANC Jan UAD SLO
101 18:42:00 2 BOUWMAN Koen TJV NED
102 18:43:00 197 *STORER Michael DSM AUS
103 18:44:00 73 AMEZQUETA MORENO Julen CJR ESP
104 18:45:00 85 HERRADA Jesus COF ESP
105 18:46:00 222 DOMBROWSKI Joseph Lloyd UAD USA
106 18:47:00 116 *MARTIN SANZ Gotzon EUS ESP
107 18:48:00 223 GIBBONS Ryan UAD RSA
108 18:49:00 136 *SIVAKOV Pavel IGD RUS
109 18:50:00 198 TUSVELD Martijn DSM NED
110 18:51:00 12 CALMEJANE Lilian ACT FRA
111 18:52:00 75 *CEPEDA Jefferson CJR ECU
112 18:53:00 185 NIEVE Mikel BEX ESP
113 18:54:00 117 MATE MARDONES Luis Angel EUS ESP
114 18:55:00 146 PETILLI Simone IWG ITA
115 18:56:00 35 IZAGUIRRE INSAUSTI Ion APT ESP
116 18:57:00 143 HIRT Jan IWG CZE
117 18:58:00 34 IZAGIRRE INSAUSTI Gorka APT ESP
118 18:59:00 191 BARDET Romain DSM FRA
119 19:00:00 47 POELS Wouter TBV NED
120 19:01:00 61 NAVARRO Daniel BBH ESP
121 19:02:00 224 MAJKA Rafal UAD POL
122 19:03:00 162 *CRAS Steff LTS BEL
123 19:05:00 212 BRAMBILLA Gianluca TFS ITA
124 19:07:00 63 CABEDO CARDA Oscar BBH ESP
125 19:09:00 7 OOMEN Sam TJV NED
126 19:11:00 43 CARUSO Damiano TBV ITA
127 19:13:00 13 *CHAMPOUSSIN Clement ACT FRA
128 19:15:00 88 *ROCHAS Remy COF FRA
129 19:17:00 11 BOUCHARD Geoffrey ACT FRA
130 19:19:00 215 *LOPEZ PEREZ Juan Pedro TFS ESP
131 19:21:00 5 KRUIJSWIJK Steven TJV NED
132 19:23:00 142 EIKING Odd Christian IWG NOR
133 19:25:00 51 GROSSSCHARTNER Felix BOH AUT
134 19:27:00 221 de la CRUZ David UAD ESP
135 19:29:00 81 MARTIN Guillaume COF FRA
136 19:31:00 6 KUSS Sepp TJV USA
137 19:33:00 131 *BERNAL Egan Arley IGD COL
138 19:35:00 45 *MADER Gino TBV SUI
139 19:37:00 138 YATES Adam IGD GBR
140 19:39:00 44 HAIG Jack TBV AUS
141 19:41:00 171 MAS Enric MOV ESP
142 19:43:00 1 ROGLIČ Primož TJV SLO

To Top