Polska

Wypadek kolarza w górach. Świadek zaoferował mu pomoc i… ukradł mu rower

Pinarello Dogma
Poszukiwane Pinarello Dogma F10 (Instagram: @artur310882)

Do bulwersującej sytuacji doszło w ostatnią sobotę. Artur Józefowski wybrał się na szosową wycieczkę w Karkonosze i uległ wypadkowi na zjeździe z Przełęczy Karkonoskiej. Niestety na tym nie skończyły się problemy kolarza. Człowiek, który zgodził się udzielić pomocy panu Arturowi ukradł jego rower.

Feralny wypadek spowodował złamanie obojczyka i liczne stłuczenia, przez co rowerzysta nie był w stanie samodzielnie dojechać do swojego samochodu, który znajdował się zaledwie 300 metrów niżej. Wtedy pomocną dłoń (a przynajmniej tak się wtedy wydawało) wyciągnął do niego kierowca skutera, który tamtędy przejeżdżał.

„Szczęśliwie znalazł się ktoś kto akurat zjeżdżał skuterem w dół. Poprosiłem go o pomoc i zwiózł mnie 300 metrów w dół (jechaliśmy niecałą minutę) do samochodu przy którym stała rodzina która zadzwoniła po karetkę. Kierowca skutera powiedział, że wróci po rower i zaraz z nim przyjedzie. Niestety nie wrócił…. Roweru do dzisiaj brak.”

opisuje sytuację Pan Artur.

Wspomniany rower to Pinarello Dogma F10 w matowej czerni. Sprawa została zgłoszona na policję, ale w takich sytuacjach to czujność społeczności kolarskiej może bardzo dużo wnieść w poszukiwania sprawcy. Taki rower, lub sama rama może pojawić się na aukcjach internetowych czy grupach handlowych. Wszelkie informacje, które mogą pomóc w sprawie prosimy przekazywać właścicielowi (Instagram: @artur310882), a panu Arturowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i równie szybkiego odzyskania swojego roweru.

Popularne

To Top