Polska

BIKE EXPO już w najbliższy weekend w Górze Kalwarii

Organizacja targów rowerowych w tak nietypowym dla branży roku jest praktycznie niemożliwa, ale BIKEEXPO.pl kolejny raz nie pozwala o sobie zapomnieć.

Assos, Canyon, Giro, Poc, Rudy, Specialized i inni, nieliczni wystawcy to marki, które dbają o swój wizerunek i kontakt osobisty nawet wtedy, kiedy na rynku brakuje towaru, a nie klientów. Stworzą więc niepowtarzalny klimat kolarskiego pikniku już w ten weekend, w dniach 12-13 czerwca, podczas  „BIKE EXPO – Rowerowa Góra Kalwaria”. Gdzie? Przed kultową „Górą Kawiarnią”.

Będzie to wydarzenie plenerowe, bezpłatne dla odwiedzających,  na które zapraszamy wszystkich fanów dwóch kółek. Dystrybutorzy rowerów, kasków, butów, oświetlenia oraz odzieży i innych akcesoriów dla rowerzystów zaprezentują swoje najnowsze modele, które oczywiście będzie można oglądać i kupować na miejscu. Będzie też można uzyskać cenną wiedzę i zasięgnąć porady specjalistów. A nawet uzyskać darmową ocenę stanu technicznego własnego roweru. 

Tematem przewodnim „BIKE EXPO – Rowerowa Góra Kalwaria” będzie bezpieczeństwo rowerzystów, używanie kasków, oświetlenia, promocji znajomości przepisów ruchu drogowego. 

Wydarzenie odbędzie się w godzinach od 10.00 do 18.00 w sobotę oraz od 10.00 do 17.00 w niedzielę, w Górze Kalwarii, u zbiegu ulic Sajny i Strażackiej.

Partnerami „BIKE EXPO – Rowerowa Góra Kalwaria” są: Urząd Miasta Góra Kalwaria, Stylowa PRO, Góra Kawiarnia oraz organizator kampanii społecznej „Rower Bezpieczny”.

Popularne

To Top