Amatorzy

Starachowicka Strzała 2021: zapisy ruszyły

Starachowicka Strzała
Starachowicka Strzała / fot. Poland Bike

W niedzielę, 30 maja w Starachowicach odbędzie się V Starachowicka Strzała, wyścig wyłącznie na rowerach szosowych. Kolarskie Miasteczko z Biurem Zawodów, startem i metą wyścigów, znajdą się przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Starachowicach. Obowiązuje limit uczestników.

Zapisy na Starachowicką Strzałę 2021 prowadzone są na oficjalnej stronie imprezy www.mpszosa.polandbike.pl

Tegoroczna Starachowicka Strzała skierowana jest do kolarzy z licencjami Masters i Junior oraz wszystkich amatorów ścigających się na rowerach szosowych. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkową koszulkę Starachowickiej Strzały 2021. A najlepsi nagrody finansowe.

– Starachowicka Strzała odbędzie się na dwóch dystansach 63 km i 93 km – mówi Grzegorz Wajs, pomysłodawca i organizator Starachowickiej Strzały. – Trasa jest przepiękna i mocno pofałdowana. Swoją charakterystyką przypomina belgijskie klasyki. W niedzielę 30 maja zapraszam do Starachowic.

V Starachowicka Strzała 2021 organizowana jest przez Poland Bike przy ścisłej współpracy z Powiatem Starachowickim, Urzędem Miasta Starachowice, Gminami Pawłów i Brody. Więcej na www.mpszosa.polandbike.pl i www.facebook.com/Poland.Bike.Marathon/

To Top