Świat

UAE Tour: Godziny startów na etapie jazdy indywidualnej na czas

Filippo Ganna
Filippo Ganna / fot. RCS Sports

Drugi etap UAE Tour – jazda indywidualna na czas – rozpocznie się już o godzinie 10:45. Rafał Majka (UAE Team Emirates) ruszy na trasę o godzinie 12:20.

Po gigantycznych emocjach na pierwszym etapie zmagań, tym razem kolarzy czeka 13-kilometrowa “czasówka” na wyspie Al Hudayriat. Trasa jest płaska niczym stół, lecz jednocześnie – bardzo kręta. Trudno znaleźć choć krótki, prosty jej fragment.

Wielkim faworytem jest Filippo Ganna (Ineos Grenadiers), który ruszy do walki o 12:48. 28 minut wcześniej z rampy zjedzie Rafał Majka (UAE Team Emirates.) Jako ostatni wystartuje lider – Mathieu van der Poel (Alpecin-Fenix), który pojedzie o 13:13.

UAE Tour – godziny startu na etapie jazdy indywidualnej na czas (podane według czasu lokalnego, dla Polski odliczyć należy 3 godziny):

1Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama-FDJ13:45:00
2Kristian Sbaragli (Ita) Alpecin-Fenix13:46:00
3Mikkel Bjerg (Den) UAE Team Emirates13:47:00
4Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal13:48:00
5Jonathan Milan (Ita) Bahrain Victorious13:49:00
6Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe13:50:00
7Stefan De Bod (RSA) Astana-Premier Tech13:51:00
8Asbjørn Kragh Andersen (Den) Team DSM13:52:00
9Ruben Fernandez Andijlar (Spa) Cofids13:53:00
10Nicholas Schultz (Aus) Team BikeExchange13:54:00
11André Greipel (Ger) Israel Start-up Nation13:55:00
12Stefan Bissegger (Swi) EF Education-Nippo13:56:00
13Brandon Rivera Vargas (Col) Ineos Grenadiers13:57:00
14François Bidard (Fra) AG2R Citroën Team13:58:00
15Rein Taaramäe (Est) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux13:59:00
16Domenico Pozzovivo (Ita) Team Qhubeka Assos14:00:00
17Albert Torres Barcelo (Spa) Movistar Team14:01:00
18Koen Bouwman (Ned) Jumbo-Visma14:02:00
19Olivier Le Gac (Fra) Groupama-FDJ14:03:00
20Mattia Cattaneo (Ita) Deceuninck-QuickStep14:04:00
21Jonas Rickaert (Bel) Alpecin-Fenix14:05:00
22Maximiliano Richeze (Arg) UAE Team Emirates14:06:00
23Harm Vanhoucke (Bel) Lotto Soudal14:07:00
24Wout Poels (Ned) Bahrain Victorious14:08:00
25Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe14:09:00
26Luis Leon Sanchez (Spa) Astana-Premier Tech14:10:00
27Florian Stork (Ger) Team DSM14:11:00
28Fabio Sabatini (Ita) Cofidis14:12:00
29Jack Bauer (NZl) Team BikeExchange14:13:00
30Matthias Brändle (Aut) Israel Start-up Nation14:14:00
31Matteo Moschetti (Ita) Trek-Segafredo14:15:00
32Ruben Guerreiro (Por) EF Education-Nippo14:16:00
33Ivan Ramiro Sosa Cuervo (Col) Ineos Grenadiers14:17:00
34Jaakko Hänninen (Fin) AG2R Citroën Team14:18:00
35Louis Meintjes (RSA) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux14:19:00
36Maximilian Walscheid (Ger) Team Qhubeka Assos14:20:00
37Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team14:21:00
38Matteo Badilatti (Swi) Groupama-FDJ14:22:00
39Iljo Keisse (Bel) Deceuninck-QuickStep14:23:00
40Roy Jans (Bel) Alpecin-Fenix14:24:00
41Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates14:25:00
42Harrison Sweeny (Aus) Lotto Soudal14:26:00
43Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe14:27:00
44Alexey Lutsenko (Kaz) Astana-Premier Tech14:28:00
45Alberto Dainese (Ita) Team DSM14:29:00
46Rémy Rochas (Fra) Cofidis14:30:00
47Luka Mezgec (Slo) Team BikeExchange14:31:00
48Chris Froome (GBr) Israel Start-up Nation14:32:00
49Koen de Kort (Ned) Trek-Segafredo14:33:00
50Neilson Powless (USA) EF Education-Nippo14:34:00
51Adam Yates (GBr) Ineos Grenadiers14:35:00
52Andrea Vendrame (Ita) AG2R Citroën Team14:36:00
53Jan Hirt (Cze) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux14:37:00
54Lasse Norman Hansen (Den) Team Qhubeka Assos14:38:00
55Davide Villella (Ita) Movistar Team14:39:00
56Attila Valter (Hun) Groupama-FDJ14:40:00
57Gianni Vermeersch (Bel) Alpecin-Fenix14:41:00
58Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates14:42:00
59Caleb Ewan (Aus) Lotto Soudal14:43:00
60Jack Haig (Aus) Bahrain Victorious14:44:00
61Martin Laas (Est) Bora-Hansgrohe14:45:00
62Matteo Sobrero (Ita) Astana-Premier Tech14:46:00
63Cees Bol (Ned) Team DSM14:47:00
64Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis14:48:00
65Kaden Groves (Aus) Team BikeExchange14:49:00
66Ben Hermans (Bel) Israel Start-up Nation14:50:00
67Kiel Reijnen (USA) Trek-Segafredo14:51:00
68James Whelan (Aus) EF Education-Nippo14:52:00
69Luke Rowe (GBr) Ineos Grenadiers14:53:00
70Tony Gallopin (Fra) AG2R Citroën Team14:54:00
71Simone Petilli (Ita) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux14:55:00
72Harry Tanfield (GBr) Team Qhubeka Assos14:56:00
73Gregor Mühlberger (Aut) Movistar Team14:57:00
74Christoph Pfingsten (Ger) Jumbo-Visma14:58:00
75William Bonnet (Fra) Groupama-FDJ14:59:00
76Shane Archbold (NZl) Deceuninck-QuickStep15:00:00
77Davide Formolo (Ita) UAE Team Emirates15:01:00
78Roger Kluge (Ger) Lotto Soudal15:02:00
79Phil Bauhaus (Ger) Bahrain Victorious15:03:00
80Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe15:04:00
81Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana-Premier Tech15:05:00
82Mark Donovan (GBr) Team DSM15:06:00
83Nathan Haas (Aus) Cofidis15:07:00
84Tsgabu Grmay (Eth) Team BikeExchange15:08:00
85Alex Dowsett (GBr) Israel Start-up Nation15:09:00
86Mattias Jensen (Den) Trek-Segafredo15:10:00
87Lawson Craddock (USA) EF Education-Nippo15:11:00
88Daniel Martinez Poveda (Col) Ineos Grenadiers15:12:00
89Mathias Frank (Swi) AG2R Citroën Team15:13:00
90Riccardo Minali (Ita) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux15:14:00
91Giacomo Nizzolo (Ita) Team Qhubeka Assos15:15:00
92Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team15:16:00
93Sepp Kuss (USA) Jumbo-Visma15:17:00
94Fausto Masnada (Ita) Deceuninck-QuickStep15:18:00
95Louis Vervaeke (Bel) Alpecin-Fenix15:19:00
96Rafal Majka (Pol) UAE Team Emirates15:20:00
97Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal15:21:00
98Fred Wright (GBr) Bahrain Victorious15:22:00
99Ben Zwiehoff (Ger) Bora-Hansgrohe15:23:00
100Samuele Battistella (Ita) Astana-Premier Tech15:24:00
101Thymen Arensman (Ned) Team DSM15:25:00
102Attilio Viviani (Ita) Cofidis15:26:00
103Michael Hepburn (Aus) Team BikeExchange15:27:00
104Rick Zabel (Ger) Israel Start-up Nation15:28:00
105Antonio Tiberi (Ita) Trek-Segafredo15:29:00
106Sergio Higuita Garcia (Col) EF Education-Nippo15:30:00
107Andrey Amador (CRc) Ineos Grenadiers15:31:00
108Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R Citroën Team15:32:00
109Wesley Kreder (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux15:33:00
110Matteo Pelucchi (Ita) Team Qhubeka Assos15:34:00
111Iñigo Elosegui Momeñe (Spa) Movistar Team15:35:00
112Jonas Vingegaard (Den) Jumbo-Visma15:36:00
113Alexys Brunel (Fra) Groupama-FDJ15:37:00
114Sam Bennett (Irl) Deceuninck-QuickStep15:38:00
115Jasper Philipsen (Bel) Alpecin-Fenix15:39:00
116Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal15:40:00
117Gino Mäder (Swi) Bahrain Victorious15:41:00
118Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe15:42:00
119Yevgeniy Gidich (Kaz) Astana-Premier Tech15:43:00
120Nikias Arndt (Ger) Team DSM15:44:00
121Kevin Colleoni (Ita) Team BikeExchange15:45:00
122Omer Goldstein (Isr) Israel Start-up Nation15:46:00
123Vincenzo Nibali (Ita) Trek-Segafredo15:47:00
124Filippo Ganna (Ita) Ineos Grenadiers15:48:00
125Larry Warbasse (USA) AG2R Citroën Team15:49:00
126Kevin Van Melsen (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux15:50:00
127Bert-Jan Lindeman (Ned) Team Qhubeka Assos15:51:00
128Hector Carretero (Spa) Movistar Team15:52:00
129Jos van Emden (Ned) Jumbo-Visma15:53:00
130Chris Harper (Aus) Jumbo-Visma15:55:00
131Damiano Caruso (Ita) Bahrain Victorious15:57:00
132Anthony Roux (Fra) Groupama-FDJ15:59:00
133Elia Viviani (Ita) Cofidis16:01:00
134Emils Liepins (Lat) Trek-Segafredo16:03:00
135Tadej Pogacar (Slo) UAE Team Emirates16:05:00
136João Almeida (Por) Deceuninck-QuickStep16:07:00
137Michael Mørkøv (Den) Deceuninck-QuickStep16:09:00
138David Dekker (Ned) Jumbo-Visma16:11:00
139Mathieu van der Poel (Ned) Alpecin-Fenix16:13:00

Popularne

To Top