Świat

Etoile de Besseges: Lista startowa etapu jazdy indywidualnej na czas

Michał Kwiatkowski
Michał Kwiatkowski / fot. Ineos Grenadiers

Licząca 11 kilometrów jazda indywidualna na czas zwieńczy rywalizację w Etoile de Besseges (kat. 2.1). Jako czwarty od końca na trasę wyruszy Michał Kwiatkowski (Ineos Grenadiers), który ma realne szanse na triumf w klasyfikacji generalnej.

“Kwiato” od pierwszego dnia zmagań jedzie bardzo czujnie, a z rytmu nie wybiła go nawet wywrotka na trzecim etapie, spowodowana plamą oleju na szosie. W “generalce” zajmuje czwartą pozycję, tracąc do lidera – Tima Wellensa (Lotto Soudal) 48 sekund. Różnicę tę spróbuje zniwelować podczas finałowej “czasówki”. Polak ruszy na trasę o 15:39.

źr. La Flamme Rouge

Etoile de Besseges: kolejność startów finałowego etapu

Samy Aurignac (FRA/Cambodia Academy) – 13:19
Patrick Gamper (AUT/Bora-Hansgrohe) – 13:20
Cyril Lemoine (FRA/B&B Hotels) – 13:21
Lars Van Den Berg (NED/Groupama-FDJ) – 13:22
Niki Terpstra (NED/Total-Direct Energie) – 13:23
Geoffrey Soupe (FRA/Total-Direct Energie) – 13:24
Ethan Hayter (GBR/Ineos) – 13:25
Maximilien Picoux (BEL/Xelliss-Roubaix Lille Métropole) – 13:26
Adrien Petit (FRA/Total-Direct Energie) – 13:27
Tom Paquot (BEL/Bingoal-Wallonie Bruxelles) – 13:28
Julius van den Berg (NED/EF Education-Nippo) – 13:29
Matteo Pelucchi (ITA/Qhubeka-Assos) – 13:30
Emiel Vermeulen (BEL/Xelliss-Roubaix Lille Métropole) – 13:31
Rudy Barbier (FRA/Israel Start-Up Nation) – 13:32
Jonas Rutsch (GER/EF Education-Nippo) – 13:33
Gerben Thijssen (BEL/Lotto-Soudal) – 13:34
Pierre Barbier (FRA/Delko) – 13:35
Julien Duval (FRA/Ag2r-Citroën) – 13:36
Jason Tesson (FRA/St Michel-Auber93) – 13:37
Tony Hurel (FRA/St Michel-Auber93) – 13:38
Boy van Poppel (NED/Intermarché-Wanty) – 13:39
Kenneth Vanbilsen (BEL/Cofidis) – 13:40
Tom Devriendt (BEL/Intermarché-Wanty) – 13:41
Ludovic Robeet (BEL/Bingoal-Wallonie Bruxelles) – 13:42
Tom Bohli (SUI/Cofidis) – 13:43
Morne Van Niekerk (RSA/St Michel-Auber93) – 13:44
Kévin Reza (FRA/B&B Hotels) – 13:45
Vojtech Repa (CZE/KERN PHARMA) – 13:46
Louis Louvet (FRA/St Michel-Auber93) – 13:47
Bram Welten (NED/Arkéa-Samsic) – 13:48
Danny van Poppel (NED/Intermarché-Wanty) – 13:49
Daniel McLay (GBR/Arkéa-Samsic) – 13:50
Alexis Renard (FRA/Israel Start-Up Nation) – 13:51
Frederik Wandahl (DEN/Bora-Hansgrohe) – 13:52
Jordi Meeus (BEL/Bora-Hansgrohe) – 13:53
Jens Keukeleire (BEL/EF Education-Nippo) – 13:54
Jens Debusschere (BEL/B&B Hotels) – 13:55
Emmanuel Morin (FRA/Cofidis) – 13:56
Senne Leysen (BEL/Alpecin-Fenix) – 13:57
Valentin Tabellion (FRA/Xelliss-Roubaix Lille Métropole) – 13:58
Tim Merlier (BEL/Alpecin-Fenix) – 13:59
Ryan Mullen (IRL/Trek-Segafredo) – 14:00
Lukasz Wisniowski (POL/Qhubeka-Assos) – 14:01
Theo Delacroix (FRA/Intermarché-Wanty) – 14:02
Lawrence Naesen (BEL/Ag2r-Citroën) – 14:03
Timothy Dupont (BEL/Bingoal-Wallonie Bruxelles) – 14:04
Marc Sarreau (FRA/Ag2r-Citroën) – 14:05
Milan Menten (BEL/Bingoal-Wallonie Bruxelles) – 14:06
Samuel Gaze (NZL/Alpecin-Fenix) – 14:07
Giacomo Nizzolo (ITA/Qhubeka-Assos) – 14:08
Sebastian Langeveld (NED/EF Education-Nippo) – 14:09
Dries De Bondt (BEL/Alpecin-Fenix) – 14:10
Jean-Pierre Drucker (LUX/Cofidis) – 14:11
Joel Suter (SUI/Bingoal-Wallonie Bruxelles) – 14:12
FRANCISCO GALVÁN (ESP/KERN PHARMA) – 14:13
Piet Allegaert (BEL/Cofidis) – 14:14
Pascal Ackermann (GER/Bora-Hansgrohe) – 14:15
Maurelet Flavien (FRA/St Michel-Auber93) – 14:16
Edvald Boasson Hagen (NOR/Total-Direct Energie) – 14:17
Jérémy Lecroq (FRA/B&B Hotels) – 14:18
Eduard-Michael Grosu (ROM/Delko) – 14:19
Guillaume Boivin (CAN/Israel Start-Up Nation) – 14:20
Mattias Skjelmose Jensen (DEN/Trek-Segafredo) – 14:21
Clément Russo (FRA/Arkéa-Samsic) – 14:22
William Bonnet (FRA/Groupama-FDJ) – 14:23
Anthony Perez (FRA/Cofidis) – 14:24
Otto Vergaerde (BEL/Alpecin-Fenix) – 14:25
Alex Kirsch (LUX/Trek-Segafredo) – 14:26
Bauke Mollema (NED/Trek-Segafredo) – 14:27
Mads Pedersen (DEN/Trek-Segafredo) – 14:28
Matis Louvel (FRA/Arkéa-Samsic) – 14:29
Egan Bernal (COL/Ineos) – 14:30
Andreas Kron (DEN/Lotto-Soudal) – 14:31
John Degenkolb (GER/Lotto-Soudal) – 14:32
Lukas Pöstlberger (AUT/Bora-Hansgrohe) – 14:33
Brent Van Moer (BEL/Lotto-Soudal) – 14:34
Romain Seigle (FRA/Groupama-FDJ) – 14:35
Fabian Lienhard (SUI/Groupama-FDJ) – 14:36
Felix Grobschartner (AUT/Bora-Hansgrohe) – 14:37
Damien Touze (FRA/Ag2r-Citroën) – 14:38
Rigoberto Urán (COL/EF Education-Nippo) – 14:39
Geraint Thomas (GBR/Ineos) – 14:40
Sean Bennett (USA/Qhubeka-Assos) – 14:41
Simon Clarke (AUS/Qhubeka-Assos) – 14:42
Salvatore Puccio (ITA/Ineos) – 14:43
Lukasz Owsian (POL/Arkéa-Samsic) – 14:44
Alexis Gougeard (FRA/Ag2r-Citroën) – 14:45
Owain Doull (GBR/Ineos) – 14:46
Evaldas Siskevicius (LIT/Delko) – 14:47
Samuel Leroux (FRA/Xelliss-Roubaix Lille Métropole) – 14:48
Sep Vanmarcke (BEL/Israel Start-Up Nation) – 14:49
Tobias Bayer (AUT/Alpecin-Fenix) – 14:50
RAÚL GARCÍA (ESP/KERN PHARMA) – 14:51
Jenthe Biermans (BEL/Israel Start-Up Nation) – 14:52
Anthony Turgis (FRA/Total-Direct Energie) – 14:53
Johan Le Bon (FRA/Cambodia Academy) – 14:54
Ben Hermans (BEL/Israel Start-Up Nation) – 14:55
Alberto Bettiol (ITA/EF Education-Nippo) – 14:56
Romain Cardis (FRA/St Michel-Auber93) – 14:57
Yoann Paillot (FRA/St Michel-Auber93) – 14:58
Vincenzo Nibali (ITA/Trek-Segafredo) – 14:59
Alexandre Delettre (FRA/Delko) – 15:00
Connor Swift (GBR/Arkéa-Samsic) – 15:01
Jonas Koch (GER/Intermarché-Wanty) – 15:02
Oliver Naesen (BEL/Ag2r-Citroën) – 15:03
Alexys Brunel (FRA/Groupama-FDJ) – 15:04
Quentin Pacher (FRA/B&B Hotels) – 15:05
URKO BERRADE (ESP/KERN PHARMA) – 15:06
Mauro Finetto (ITA/Delko) – 15:07
Ivan Centrone (LUX/Xelliss-Roubaix Lille Métropole) – 15:08
Nacer Bouhanni (FRA/Arkéa-Samsic) – 15:09
Rein Taaramae (EST/Intermarché-Wanty) – 15:10
Benjamin Thomas (FRA/Groupama-FDJ) – 15:11
Pierre-Roger Latour (FRA/Total-Direct Energie) – 15:12
Silvan Dillier (SUI/Alpecin-Fenix) – 15:13
Arjen Livyns (BEL/Bingoal-Wallonie Bruxelles) – 15:14
Dylan Kowalski (FRA/Xelliss-Roubaix Lille Métropole) – 15:15
ROGER ADRIÀ (ESP/KERN PHARMA) – 15:16
August Jensen (NOR/Delko) – 15:17
Bryan Coquard (FRA/B&B Hotels) – 15:18
Christophe Laporte (FRA/Cofidis) – 15:19
Filippo Ganna (ITA/Ineos) – 15:20
MARTI MÁRQUEZ (ESP/KERN PHARMA) – 15:21
Stefano Oldani (ITA/Lotto-Soudal) – 15:22
Cyril Barthe (FRA/B&B Hotels) – 15:23
Clément Carisey (FRA/Delko) – 15:25
Michael Gogl (AUT/Qhubeka-Assos) – 15:27
Odd Christian Eiking (NOR/Intermarché-Wanty) – 15:29
Nils Politt (GER/Bora-Hansgrohe) – 15:31
Jake Stewart (GBR/Groupama-FDJ) – 15:33
Greg Van Avermaet (BEL/Ag2r-Citroën) – 15:35
Philippe Gilbert (BEL/Lotto-Soudal) – 15:37
Michal Kwiatkowski (POL/Ineos) – 15:39
Mads Würtz Schmidt (DEN/Israel Start-Up Nation) – 15:41
Edward Theuns (BEL/Trek-Segafredo) – 15:43
Tim Wellens (BEL/Lotto-Soudal) – 15:45

To Top