Świat

CCC Development Team szuka wsparcia za pośrednictwem Patronite’a

CCC Development Team
CCC Development Team

Grupa CCC Development Team walczy o przetrwanie po tym, jak jej dalszego finansowania zrezygnował dotychczasowy sponsor – powszechnie znany producent obuwia. Ekipa środków na funkcjonowanie szuka między innymi w serwisie Patronite.

Dla tych, którzy nie wiedzą, czym jest Patronite – to serwis, za pośrednictwem którego możemy stać się “patronem” wybranych podmiotów czy aktywności, wpłacając comiesięcznie określoną sumę pieniędzy. Wiążą się z tym konkretne przywileje – w zależności od ustalonych “progów” wpłat, obdarowani mogą oferować specjalne wyróżnienia dla darczyńców czy przesyłać im upominki.

Z możliwości jakie oferuje serwis postanowili skorzystać także włodarze CCC Development Team, którzy walczą o utrzymanie drużyny na powierzchni po tym, jak firma CCC powiedziała “pas”. Jak sami deklarują, są bliscy dopięcia budżetu, ale wierzą, że dodatkowe wsparcie poprzez Patronite będzie istotną jego cegiełką.

Minimalna kwota deklarowanego wsparcia to 25 złotych miesięcznie, maksymalna – 1000. Gdyby ktoś zdecydował się tak głęboko sięgnąć do kieszeni, w zamian otrzyma m.in. podziękowania od ekipy i kolarzy, ale też – możliwość spędzenia z drużyną dwóch dni na zgrupowaniu.

Pełen wachlarz dostępnych opcji sprawdzić można bezpośrednio na profilu CCC Development Team w serwisie Patronite.

https://patronite.pl/profil/422350/konrad-kaptur?podglad-autora

To Top