Świat

CCC Development Team szuka nowego sponsora

CCC Development Team
CCC Development Team

Ekipa CCC Development Team poszukuje nowego sponsora. Włodarze grupy zamieścili ogłoszenie w portalach społecznościowych. “Szukamy partnerów naszej podróży” – czytamy.

Na przełomie lutego i marca, kiedy koronawirus zaczął paraliżować kolarski świat, pojawiły się pierwsze doniesienia o możliwym zakręceniu kurka z pieniędzmi przez firmę CCC. Częściowe potwierdzenie zyskały one kilka miesięcy później, kiedy ogłoszono, iż polska firma wycofuje się ze wspierania formacji World Tour. Według plotek, ten sam los miała podzielić grupa rozwojowa. Jak się okazuje – i one okazały się prawdziwe.

Szefostwo CCC Development opublikowało w swoich profilach społecznościowych komunikat o poszukiwaniu nowych sponsorów. “Chcesz współuczestniczyć w wyjątkowym projekcie kolarskim? Chcesz mieć poczucie tworzenia sukcesu oraz więzi międzyludzkich? Chcesz być częścią zgranej drużyny, wspólnie przeżywać radość po zwycięstwach i smutek po porażkach? Chcesz tworzyć razem z nami historię polskiego kolarstwa? Dołącz do nas. Zapraszamy do współpracy. Szukamy sponsorów, którzy zechcą kontynuować wraz z nami jakże piękną kolarską przygodę” – czytamy.

UdostępniajcieSzukamy partnerów naszej podróży🚴‍♂️🚴🚴‍♂️Chcesz współuczestniczyć w wyjątkowym projekcie kolarskim?…

Opublikowany przez CCC Development Team Środa, 21 października 2020
To Top