Polska

Sprawca potrącenia Anny Karbowniczak z zarzutami

“Sprawca śmiertelnego potrącenia Anny Karbowniczak, dziennikarki z Chodzieży jest już po zarzutach” – poinformowała wielkopolska policja. Do zdarzenia doszło w czwartek, winowajca zbiegł.

Karbowniczak, dziennikarka i pasjonatka kolarstwa została w czwartek, około godziny 14:20 potrącona przez samochód dostawczy. Zginęła na miejscu. Sprawca uciekł, a policja urządziła na niego obławę. Pojazd, którym kierował (niebieski dostawczak) znaleziony został w piątek, w godzinach popołudniowych. Zatrzymano też wtedy trzy osoby: jego właściciela, brata oraz, jak ujęto, “dalszego członka rodziny”.

W sobotę facebookowy profil wielkopolskiej policji poinformował, że sprawca zdarzenia jest już po zarzutach.

“W piątek wieczorem prokurator po ocenie zebranych przez policjantów materiałów dowodowych przedstawił właścicielowi samochodu zarzuty. Aktualnie przeprowadzana jest analiza prawno-karna pod kątem utrudniania śledztwa i zacierania śladów przestępstwa przez pozostałe zatrzymane osoby” – czytamy.

(fot. wielkopolska policja)

Sprawca śmiertelnego potrącenia Anny Karbowniczak, dziennikarki z Chodzieży jest już po zarzutach. Kierowca opla vivaro…

Opublikowany przez Wielkopolska Policja Sobota, 5 września 2020

Popularne

To Top