Polska

Nie żyje Anna Karbowniczak. Trwa obława na sprawcę wypadku

Nie żyje Anna Karbowniczak. Dziennikarka „Chodzieżanina”, portalu Chodzież NaszeMiasto.pl i „Głosu Wielkopolskiego” oraz rowerzystka-amatorka została w czwartek potrącona przez samochód dostawczy. Trwa policyjna obława na jego kierowcę, który zbiegł z miejsca zdarzenia.

Do wypadku doszło niedaleko miejscowości Brzekiniec w województwie wielkopolskim. Jak poinformował “Dziennik Zachodni”, do zdarzenia doszło w czwartek, około 14:20. Kobieta zmarła na miejscu. Miała 35 lat.

Prowadzący pojazd (według ustaleń policji był to najprawdopodobniej granatowy Opel Vivaro lub Renault Traffic – są to modele bliźniacze) zbiegł z miejsca zdarzenia. Aktualnie trwa policyjna obława. Poszukiwany samochód dostawczy ma uszkodzenia z prawej strony. Wyznaczona została specjalna nagroda dla osoby, która udzieli informacji mogących przyczynić się do schwytania kierowcy.

Policjanci proszą także o kontakt wszystkich kierowców, którzy w tym dniu poruszali się w okolicy, a ich samochody są wyposażone w rejestratory video. Do kontaktu został uruchomiony specjalny numer telefonu – 694088659.

Policjanci z Chodzieży poszukują niebieskiego Renault Trafic lub Opla Vivaro. Kierowca takiego auta w czwartek potrącił…

Opublikowany przez Wielkopolska Policja Piątek, 4 września 2020

Popularne

To Top