Polska

Wstępna lista startowa Tour Bitwa Warszawska 1920

Paweł Bernas

Organizatorzy Tour Bitwa Warszawska 1920 opublikowali wstępną listę startową wyścigu. Na polskich szosach powinniśmy zobaczyć w akcji m.in. Sachę Modolo (Alpecin-Fenix) a także norweskich braci Hoelgaard: Daniela i Markusa (Uno-X).

Wyścig kategorii 2.2 już wcześniej sygnalizował, że chęć pojawienia się na nim zadeklarowało parę naprawdę mocnych drużyn, w tym – Alpecin-Fenix. Holenderska formacja nie zgłosiła do wyścigu swojej największej gwiazdy – Mathieu van der Poela, lecz awizowana przez nią szóstka prezentuje się bardzo mocno.

W akcji zobaczymy m.in. Sachę Modolo – mającego na koncie dwa skalpy podczas Giro d’Italia czy etap Tour de Pologne. W akcji zaprezentuje się też cała plejada talentów z Uno-X Development Team, m.in. bracia Hoelgaard czy Julius Johansen.

Oczywiście, na starcie staną też polskie drużyny zawodowe: Mazowsze Serce Polski – niejako “gospodarz” wyścigu (awizowani m.in. Paweł Bernas i Alan Banaszek) i Voster-ATS (Paweł Franczak, Sylwester Janiszewski). Zabraknie jednak CCC Development Team i Wibatech Merx Wrocław.

Wstępna lista startowa dostępna jest TUTAJ.

(fot. Grzegorz Trzpil / Mazowsze Serce Polski)

Mamy to 😀 pozostało 20 dni do wyścigu 👌👍💪Przedstawiamy Państwu Ekipy i składy uczestników w Tour Bitwa Warszawska 1920🇵🇱🇵🇱Do wyścigu zostało zakwalifikowanych 25 ekip 150 zawodników w 6 osobowych składach ❤️

Opublikowany przez Tour Bitwa Warszawska 1920 Piątek, 24 lipca 2020

Popularne

To Top