Polska

Książka “La Vuelta a Espana. Kolarska corrida” już dostępna w przedsprzedaży

Od środy jest dostępna w przedsprzedaży książka Wydawnictwa SQN “La Vuelta a Espana. Kolarska corrida”. Wortal Kolarsko.pl objął tę pozycję patronatem medialnym.

Vuelta to impreza, której fanom kolarstwa przedstawiać nie trzeba. Trzy tygodnie rywalizacji pod gorącym, hiszpańskim słońcem dało światu wielu kolarskich herosów takich, jak chociażby Federico Bahamontes, uznawany za najlepszego górala wszech czasów. Wśród bardziej współczesnych ikon wymienić trzeba chociażby Alberto Contadora, który nawet po zakończeniu kariery imponuje formą i ustanowił nowy rekord świata w Everestingu.

“El Pistolero” jest autorem przedmowy do książki. Czytelnikom poleca ją z kolei sam Tomasz Marczyński, który w 2017 roku zgarnął aż dwa etapowe skalpy:

“Kiedy słyszę słowa »Vuelta a España«, w moich oczach pojawia się błysk, a na twarzy uśmiech. Wyścig, który zawsze był dla mnie marzeniem, w pewnym momencie stał się nieodłączną częścią mojego życia i kolarskiej historii. Może to dlatego, że Hiszpania jest dla mnie drugim domem? Może to przeznaczenie albo Alma Latina sprawiły, że podczas kolejnych edycji Vuelty odkrywałem się na nowo jako kolarz i jako człowiek?” – pisze “Maniuto”.

Książkę zamówić możecie z ponad 25-procentowym rabatem tutaj: www.idz.do/vuelta-kolarsko

To Top