Polska

Michał Paluta organizuje licytację, by wspomóc zbiórkę na rzecz Rity Malinkiewicz i Katarzyny Konwy

Michał Paluta
Michał Paluta / fot. CCC Team

Aktualny mistrz Polski w wyścigu ze startu wspólnego – Michał Paluta (CCC Team) prowadzi licytację swojej biało-czerwonej koszulki. Zysk przekazany zostanie na rehabilitację Rity Malinkiewicz i Katarzyny Konwy, poszkodowanych w wypadku, do którego doszło na początku czerwca w okolicach Bielska-Białej.

Przypomnijmy: od dłuższego czasu trwa zbiórka środków na rzecz poszkodowanych kobiet, prowadzona w serwisie Pomagam.pl. Z założonej kwoty 600 tysięcy złotych udało się zebrać już ponad 470, zatem cel jest bliski. Aby dodatkowo wspomóc akcję, zaangażować postanowił się Michał Paluta, który niemal dokładnie rok temu – 30 czerwca 2019 – cieszył się ze zdobycia złotego medalu mistrzostw kraju.

24-latek na swoim facebookowym profilu organizuje licytację mistrzowskiej koszulki. Trwa ona do 4 lipca i odbywa się w komentarzach do posta. Po zadeklarowaniu konkretnej kwoty, zwycięzca zobowiązany jest wpłacić ją na zbiórkę Pomagam.pl. Aktualnie (stan na 1 lipca, godzinę 7:00) najwyższa oferta to 2500 złotych.

🇵🇱🇵🇱-Zapraszam do licytacji koszulki CCC Team w barwach mistrza Polski! Środki zostaną przekazane na pomoc poszkodowanym…

Opublikowany przez Michała Palutę Wtorek, 30 czerwca 2020
To Top