Amatorzy

#CYKLOmniekręci – wirtualne wyścigi dla amatorów

Aktualna sytuacja Organizatorów imprez kolarskich oraz wszelkich eventów na całym świecie wygląda łagodnie mówiąc nieciekawie. Postanowiliśmy jednak namówić wszystkich do wyjścia z domu i przejechania kilometrów, rekreacyjnie, zgodnie z obowiązującym nas prawem, respektując wszelkie obostrzenia związane z aktualną sytuacją epidemiologiczną.

Poniedziałek przyniósł mały przełom jakże ważny dla nas, dla naszego zdrowia fizycznego i równowagi psychicznej. Możemy przemieszczać się rekreacyjnie, możemy wjeżdżać już do lasów bez konieczności zasłaniania ust i nosa – ufff.

W trakcie naszej wieloletniej działalności to Wy jako uczestnicy stanowiliście zawsze największą wartość, bez Was nie ma wyścigów i tym samym nie ma nas jako CYKLO. Przestajemy istnieć. To ponura ale niestety bardzo realna wizja w dzisiejszych czasach. Pomimo wszystko staramy się podejść do sprawy optymistycznie i … działamy jak możemy. Wierzymy gorąco, że będzie nam dane rywalizować jeszcze w tym roku. Zanim jednak do tego dojdzie chcielibyśmy zaprosić serdecznie wszystkich chętnych do podjęcia wyzwania #CYKLOmniekręci. To właśnie Wasza pomoc i udział utrzyma nas na przysłowiowej powierzchni i pozwoli kontynuować to, czym zajmujemy się z wielkim poświęceniem od 6 lat. Sami kręcimy, kochamy rowery, kolarstwo, wyścigi, sami startujemy wszędzie tam, gdzie tylko się da. Z wieloma z Was przyszło nam wspólnie kręcić kilometry na treningach, ustwakach i wyścigach. Naszą pasję do kolarstwa będziemy na pewno kontynuować, czy jednocześnie kontynuując organizację wyścigów dla Was? Mamy taką nadzieję…

Przechodząc do konkretów, przez najbliższe 8 weekendów jest „do zaliczenia” i objechania 8 dowolnych tras, na których odbyły się jakiekolwiek nasze wyścigi – hmmm, sporo tego było ale spróbujmy wymienić je wszystkie:

CYKLO Gdynia (mała i duża Pętla – osobno) duża oczywiście w jedynym, słusznym kierunku, CYKLO Gniewino, CYKLO Lębork, CYKLO Sopot (Pętla Reja), CYKLO Krokowa, CYKLO Strzepcz, CYKLO Kartuzy, CYKLO Pelplin, CYKLO Gdynia MTB, CYKLO Żukowo MTB, CYKLO Żuchliński MTB, CYKLO Sierakowice MTB, CYKLO Gdynia XC, Gdańsk XC – Abrahama, Matemblewo, Czyżewskiego (3 edycje osobno), CYKLO Gravel Krokowa.

Jak wystartować w #CYKLOmniekręci ?

→ Zapisać się tu: https://elektronicznezapisy.pl/event/4892/strona.html?fbclid=IwAR3AXdYTxeBUvbJquKgI7RrWXvUpg1hq86ClVuTguM3AFlVrBZBBYb0kzTg

→ Dołączyć do nas tu: https://www.strava.com/clubs/cyklo

→ Objechać minimum 8 naszych tras i wrzucić Waszą aktywność na STRAVA z hasztagiem #CYKLO

Objeżdzacie je w dowolnym czasie, startujemy już w najbliższy piątek (24.04) i jedziemy do 14 czerwca, czyli np. jeden weekend – jedna trasa. Oczywiście jest pełna dowolność czasowa i wszelkie możliwe konfiguracje, czyli np. 5 x szosa, 1 x gravel i 2 razy XC lub 8 x szosa, lub 4 x szosa i 4 x XC

Możecie wjechać na daną pętle w dowolnym miejscu, liczy się przejechanie jej w całości.

Możecie również przyjechać do danego miejsca samochodem, dopiero tam wsiąść na rower, możecie równie dobrze przyjechać na kołach – oczywiście rekreacyjnie – do tego Was namawiamy, pogoda nam sprzyja.

Po objechaniu minimum 8 tras otrzymujecie od nas wyjątkowy i pamiątkowy medal, który na terenie Trójmiasta i okolic przywieziemy Wam osobiście rowerem #przejazdsłużbowy 😉

Szczegóły w regulaminie imprezy na elektronicznych zapisach:
https://elektronicznezapisy.pl/event/4892/signup.html

Bawmy się dobrze na trasach, powspominajmy jak było w latach ubiegłych i zaplanujmy kolejne miesiące. Wierzymy, że wpisaliśmy się mocno w historię pomorskiego kolarstwa. Trasy są dla części z Was dobrze znane, jeśli chcielibyście ściągnąć GPXa to wszystkie z nich będą umieszczone u nas na stronie oraz na STRAVA:

www.cyklo.info.pl   
www.strava.com/clubs/cyklo

Zapraszamy!

To Top