Polska

Anna Urban wśród zarażonych koronawirusem

Anna Urban
Anna Urban

Anna Urban, zawodniczka grupy Volskwagen Samochody Dostawcze MTB Team została zarażona koronawirusem. “Zostańcie w domu, na zrobienie formy życia będzie jeszcze czas” – zaapelowała.

Urban, która w obecnym sezonie startowała m.in. w zawodach cyklu World Series w Dubaju o tym, że dopadł ją koronawirus poinformowała za pośrednictwem swoich sieci społecznościowych. “Dopadł mnie ostatnio wirus. Tak, tak to ten celebryta z telewizji” – napisała.

“Mam nadzieje że to juz końcowa faza mojej choroby i niedługo będę mogła spojrzeć w stronę roweru lub nawet trenażera bo w mojej obecnej sytuacji na ten drugi też czekam z utęsknieniem . Jakakolwiek aktywność poza dynamicznym marszem do lodówki będzie dla mnie największą przyjemnością po trzech tygodniach leżenia i łapania powietrza” – opisywała.

Polka zaapelowała również o to, by mimo braku zakazu ze strony rządu nie trenować na świeżym powietrzu. “Uważajcie na siebie, zostańcie w domu, na zrobienie formy życia będzie jeszcze czas” – czytamy.

Urban ma na koncie m.in. triumf w Pucharze Polski w maratonach MTB w kategorii Elita. Reprezentowała też nasz kraj podczas mistrzostw świata w maratonie w Singen (2017).

Kochani . Jak juz pewnie większość z was wie , dopadł mnie ostatnio wirus . Tak , tak to ten celebryta z telewizji 🦠…

Opublikowany przez Anna Urban Środa, 1 kwietnia 2020
To Top