Polska

Mazowsze Serce Polski rezygnuje z kolejnych startów

Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski

Ekipa Mazowsze Serce Polski poinformowała za pośrednictwem swoich kanałów społecznościowych, że z uwagi na zagrożenie koronawirusem odwołuje zaplanowane konsultacje szkoleniowe oraz dwa najbliższe starty – czeskie GP Cinelli oraz Velka Bites-Brno-Velka Bites.

Rozprzestrzeniający się wirus kompletnie sparaliżował życie w niemal całej Europie. Przekłada się to również na sport, w tym – kolarstwo. Odwołano bowiem niemal wszystkie wyścigi zaplanowane do końca marca, m.in. Tour de Normandie, gdzie swój sezon miała otworzyć ekipa Voster-ATS.

Na bieżące wydarzenia zareagowała ekipa Mazowsze Serce Polski, odwołując zaplanowaną konsultację szkoleniową w Zieleńcu oraz dwa najbliższe starty – GP Cinelli i Velka Bites-Brno-Velka Bites (oba spoza kalendarza UCI).

“Zawodnikom oraz obsłudze zalecamy treningi indywidualne, gorące kąpiele, korzystanie z sauny oraz pobyt z rodzinami w domach. Mamy nadzieję że już niedługo wszystko wróci do normy.
Trzymajcie się wszyscy mocno i zdrowo w tym trudnym okresie” – czytamy w komunikacie ekipy.

Wobec tego faktu kolejnymi występami formacji Dariusza Banaszka powinny być wyścigi na Dolnym Śląsku (kryterium w Dzierżoniowie i Ślężański Mnich). O ile rzecz jasna i one nie zostaną anulowane.

(fot. Grzegorz Trzpil / Mazowsze Serce Polski)

Informujemy, że w związku z rosnącym zagrożeniem koronawirusa rezygnujemy z zaplanowanej konsultacji w Zieleńcu jak…

Opublikowany przez Mazowsze Serce Polski Cycling Team Czwartek, 12 marca 2020
To Top