Polska

Polski Związek Kolarski odwołuje imprezy do końca miesiąca

Polski Związek Kolarski (PZKol) poinformował w specjalnym oświadczeniu, że odwołuje wszystkie zaplanowane imprezy do 31 marca włącznie.

Decyzja władz idzie w parze z podobnymi, podjętymi przez inne związki. Dla przykładu – Polski Związek Hokeja na Lodzie podjął dziś uchwałę o zakończeniu sezonu.

Dodatkowo, zzawieszone zostały zagraniczne wyjazdy kadr we wszystkich kategoriach wiekowych – w tym przypadku na okres o miesiąc dłuższy (do końca kwietnia).

Poniżej fragmenty komunikatu:

“Odwołuje się wszystkie zaplanowane w Kalendarzu Imprez Polskiego Związku Kolarskiego zawody, do 31.03.2020 włącznie. O ewentualnym przedłużeniu tego terminu poinformujemy w odrębnym komunikacie. Nowe daty dla Pucharu Polski Juniorów Młodszych oraz Eliminacji do OOM zostaną podane w zależności od rozwoju sytuacji, odrębnym komunikatem.
Polski Związek Kolarski rekomenduje organizatorom, aby wszystkie zaplanowane imprezy kolarskie zostały również odwołane”

“W związku z rekomendacją Ministerstwa Sportu Polski Związek Kolarski zawiesza wszystkie wyjazdy zagraniczne Kadr Narodowych – we wszystkich kategoriach wiekowych do 30.04.2020”

To Top