Polska

Karol Domagalski wraca do wyścigowego peletonu!

Karol Domagalski
Karol Domagalski / fot. Mazowsze Serce Polski

Karol Domagalski powraca do wyścigowego peletonu. 30-latek, który w czerwcu ubiegłego roku poważnie ucierpiał w wypadku na trasie Małopolskiego Wyścigu Górskiego stanie na starcie odbywającego się w niedzielę, jednodniowego Rhodes Grand Prix.

Zawodnik ze Skały na kilka kilometrów przed finiszem drugiego etapu MWG wypadł z trasy i uderzył w betonowy przepust. Po wielu miesiącach zdołał odzyskać pełną sprawność, a w grudniu ponownie wsiadł na rower. Jego rekonwalescencja przebiegała na tyle sprawnie, że został włączony do składu Mazowsze Serce Polski na jeden z pierwszych wyścigów sezonu.

Domagalskiego zobaczymy w Rhodes Grand Prix (1.2) – jednodniowym, greckim wyścigu. Obok niego w składzie formacji Dariusza Banaszka (który informację przekazał nam osobiście) znajdą się Marek Rutkiewicz, Adrian Kurek, Michał Podlaski i Emanuel Piaskowy.

Jednocześnie zespół startować będzie w najbliższym czasie w dwóch tureckich klasykach kategorii 1.2 – Grand Prix Velo Alanya i Grand Prix Manavgat – Side. Tam w akcji zobaczymy kolarzy, którzy rywalizowali w tym kraju już wcześniej: Alana, Adriana i Norberta Banaszków, Pawła Bernasa, Jakuba Kaczmarka i Tobiasza Pawlaka.

To Top