Polska

Skład Mazowsze Serce Polski na pierwsze starty sezonu

Mazowsze Serce Polski
Mazowsze Serce Polski / fot. Mazowsze Serce Polski Cycling Team

Znamy skład drużyny Mazowsze Serce Polski na jej historyczny, pierwszy wyścig kalendarza UCI – GP Alanya.

Powołana do życia w tym sezonie grupa liczy łącznie dwunastu zawodników i jak na poziom Continental zapowiada się na naprawdę liczącą siłę. Jej barw bronić będzie chociażby Paweł Bernas, który jeszcze w sezonie 2019 występował w World Tourze jako przyboczny Grega van Avermaeta oraz 22-letni, wciąż perspektywiczny (mimo praktycznie straconego ostatniego sezonu) Alan Banazek.

Obu tych zawodników zobaczymy w akcji już w czwartek. Będą oni najmocniejszymi punktami ekipy w GP Alanya (1.2) – pagórkowatym wyścigu na południowym wybrzeżu Turcji. Obok nich w akcji zobaczymy również Adriana i Norberta Banaszków, Jakuba Kaczmarka i Tobiasza Pawlaka.

W takim samym składzie Mazowsze Serce Polski zaprezentuje się dzień później, w kolejnym wyścigu jednodniowym – GP Gazipasa (także 1.2) oraz czteroetapowym Tour of Antalya (2.1, 20-23 lutego). W tym ostatnim bronić będą „biało-czerwonego” zwycięstwa, bowiem przed rokiem impreza padła łupem Szymona Rekity (Leopard Pro Cycling).

Skład Mazowsze Serce Polski na GP Alanya, GP Gazipasa i Tour of Alanya: Alan Banaszek, Paweł Bernas, Adrian Banaszek, Norbert Banaszek, Jakub Kaczmarek, Tobiasz Pawlak

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment Login

Zostaw Komentarz

To Top