Świat

Trenuj z Lancem Armstrongiem. Cena? 30 tysięcy. Dolarów

Lance Armstrong do spółki z byłym kolegą z peletonu, Georgem Hincapie organizuje pod koniec września obóz dla amatorów na Majorce. Tym, co przykuwa uwagę, jest cena – za sześciodniowy wyjazd Amerykanin oczekuje… 30 tysięcy dolarów.

Jankes, który stracił siedem zwycięstw w Tour de France ze względu na proceder dopingowy, od momentu przyznania się do stosowania zabronionych substancji (w 2013 roku) jest pod ostrzałem ekspertów, kibiców i instytucji, które roszczą sobie prawa do odszkodowań. 48-latek wypłacił ich już miliony, lecz mimo wszystko jego kondycja finansowa wydaje się być niezła. W jednym z wywiadów zdradził, że zawdzięcza to inwestycji w Ubera, która przyniosła mu gigantyczne zyski, pozwalające na polu finansowym na względny spokój.

Jak widać jednak, Armstrongowi wciąż mało. Na stronie jednego z amerykańskich biur wycieczkowych pojawiła się oferta sześciodniowego zgrupowania na Majorce w towarzystwie odartego z tytułów czempiona i jego wiernego adiutanta, George’a Hincapie. „Sześć nocy i pięć dni jazdy z Lancem i Georgem, z zakwaterowaniem, wyżywieniem sprzętem i innymi udogodnieniami” – czytamy w ofercie.

Tym, co szokuje najbardziej jest jednak cena. Za możliwość wspólnych treningów na południu Europy Armstrong oczekuje… 30 tysięcy dolarów, czyli w przeliczeniu – około 115 tysięcy złotych. Jak mawiają niektórzy – rynek zweryfikuje, a że miejsc na wyjazd jest zaledwie 12 istnieje spora szansa, że Jankes zdoła skompletować chętnych.

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment Login

Zostaw Komentarz

To Top