Felietony

Karolina Perekitko: “Hiszpania bardzo mi się podoba”

Karolina Perekitko 8 stycznia wyjechała do Hiszpanii, by odpowiednio przygotować się do nadchodzącego sezonu. Zawodniczka Massi-Tactic po raz kolejny podzieliła się z nami swoimi wrażeniami.

Moim miejscem zamieszkania jest miasto Palamos, które mieści się 40km od Girony. Na razie jestem sama, ale od przyszlego tydodnia będę mieszkać z Lauren (Creamen – przyp. red.) z Irlandi. Naprawdę, bardzo mi się tu podoba. Pierwszego dnia było mi ciężko, bo… zgubiłam się idąc do sklepu, który mam pół kilometra od domu. Na rowerze też nie było dużo lepiej, bo ciągle wjeżdżałam w jakieś dziwne drogi, ale… z czasem na pewno się “wdrożę”.

To idealne miejsce do treningu, bo nie ma dużo aut. Do tego można pojeździć w terenie ciężkim i zrobić trochę przewyższenia, a jeśli mamy taką ochotę to możemy pojeździć też po płaskim. Na razie nie znam za bardzo tutejszych tras, więc robię kursy ręcznie za pomocą Stravy i codziennie odkrywam coś nowego.

W takich okolicznościach przyrody trenuję

Pogoda jest bardzo dobra. Na ten moment od 13 do 16 stopni. Jeszcze nie da rady jeździć “na krótko”, ale myślę, że to kwestia najwyżej miesiąca. W przyszłym tygodniu czeka nas prezentacja drużyny i kolejne wspólne treningi. Do usłyszenia!
Pozdrawiam ciepło,

Karolina Perekitko

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment Login

Zostaw Komentarz

To Top