Polska

Wibatech Merx Wrocław łączy siły z Team Hurom

Wibatech Hurom
Wibatech Hurom

Ekipa Wibatech Merx Wrocław łączy się z Team Hurom. Tym samym nie dojdzie do współpracy ekipy Marcina Peca z Mazowsze Serce Polski, o której informowano w połowie grudnia.

Tym samym wyjaśniło się jednocześnie tajemnicze rozstanie z formacją Dariusza Banaszka braci Marcina i Tomasza Budzińskich, którzy najpierw podpisali z nią kontrakty, a następnie – kilka dni po rozpoczęciu 2020 roku za porozumieniem stron je rozwiązali. Obaj będą częścią połączonej drużyny Wibatech-Hurom.

“Ostatecznie Marcin Pec w porozumieniu z właścicielem teamu Wibatech Merx Wrocław, Wiesławem Ciasnocha podjęli decyzję o podjęciu współpracy” – czytamy. Facebookowy profil Wibatechu przytacza również słowa Ciasnochy, który podkreśla, że podjęcie współpracy bardzo go cieszy.

Połączone siły- Hurom jedzie z nami!Połączenie stało się faktem, a ambicje Marcina Peca o pozostaniu w polskim…

Opublikowany przez Team Wibatech Merx Wrocław Sobota, 11 stycznia 2020

Póki co znamy nazwiska dziewięciu kolarzy ekipy po fuzji. Przytoczył je Łukasz Sokół. W drużynie jeździć będą: Marcin Budziński, Tomasz Budziński, Anatoliy Budyak, Marceli Bogusławski, Maciej Paterski, Damian Sławek, Bartosz Rudyk, Paweł Szóstka i Karol Kuklewicz.

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment Login

Zostaw Komentarz

To Top