Świat

Alberto Contador pokazał światu stworzony przez siebie rower

Alberto Contador
Alberto Contador / fot. Instagram

Premiera pierwszych modeli rowerów z tworzonej przez Alberto Contadora stajni jest coraz bliżej. W piątek “El Pistolero” opublikował pierwsze zdjęcia sprzętu, którego detale kryją się jednak póki co pod malowaniem maskującym.

Utworzenie własnej marki sprzętu Hiszpan ogłosił pod koniec października. Było to jednoznaczne z przerwaniem współpracy z Trekiem, który po zakończeniu przez zawodnika kariery (w 2017 roku) współdziałał z 37-latkiem na płaszczyźnie biznesowej.

Przez długi czas o nowym projekcie Contadora było jednak stosunkowo cicho. Sprawy szybszy obrót przybrały dopiero przed kilkoma dniami, kiedy to na Instagramie pojawił się oficjalny profil nowej marki. Nie znamy jeszcze jej pełnej nazwy – póki co ujawniono tylko pierwszą z pięciu jej liter – “A”. Wiadomo również, że marka powstaje przy współpracy z Ivanem Basso, który swego czasu sygnował już swoim nazwiskiem sprzęt.

W piątek “El Pistolero” opublikował na Instagramie swoje zdjęcie na rowerze nowej marki. Jest on jednak pokryty malowaniem maskującym, więc w zasadzie nie da się dojrzeć żadnych detali.

View this post on Instagram

Mi nuevo juguete!? My new toy!? @abikesofficial

A post shared by Alberto Contador (@acontadoroficial) on

View this post on Instagram

Emotions. @abikesofficial

A post shared by A _ _ _ _ BIKES. (@abikesofficial) on

Na rowerach Contadora jeździć będzie w 2020 roku powstała z jego inspiracji, kontynentalna drużyna Kometa-Xstra i jej młodzieżowy odłam.

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment Login

Zostaw Komentarz

To Top