Hyde park

Budujemy polską ligę ProCyclingGame!

ProCyclingGame
ProCyclingGame

1 stycznia wystartował nie tylko sezon 2020, ale i zupełnie nowa gra, w ramach której wcielić się możemy w menedżera własnoręcznie stworzonego, kolarskiego zespołu – ProCyclingGame.

Reguły zabawy, której twórcą są autorzy doskonale znanego, gromadzącego statystyki serwisu ProCyclingStats.com są niezwykle proste. Po rejestracji na stronie gry otrzymujemy budżet w wysokości 5 milionów euro. W jego ramach kupić możemy maksymalnie 15 zawodników.

W odróżnieniu od innych kolarskich “menedżerów”, gdzie celem jest wybranie zawodników, którzy dostarczą ekipie jak największej liczby punktów, w tym przypadku chodzi o coś innego – zbudowanie zespołu, który pod koniec 2020 roku będzie wart jak najwięcej.

To sprawia, że kolarzy trzeba dobierać bardzo mądrze i… sprawnie, bo ich wartość nieustannie się zmienia w zależności m.in. od tego, ilu graczy zdecyduje się ich wybrać.

Całość zapowiada się naprawdę fascynująco, a my, coż… razem z facebookowym profilem “Peletonawka” chcemy zbudować największą, polską społeczność graczy. Aby do niej dołączyć, wystarczy po rejestracji dołączyć do stworzonej przez nas ligi – “Polish League”. Znaleźć ją można pod TYM linkiem.

Gra cieszy się dużą popularnością – niespełna dwie doby po otwarciu procesu rejestracji swoje ekipy stworzyło już niemal 1100 śmiałków.

To jak, dołączycie?

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment Login

Zostaw Komentarz

To Top