Świat

Nowy Rok, nowe barwy

Elia Viviani
Elia Viviani

1 stycznia to w kolarstwie tradycyjnie data, w której transfery nabierają oficjalnej mocy. W związku z tym social media zalała fala zdjęć kolarzy, którzy zmieniają swoje barwy. Aby ułatwić Wam zadanie, postaraliśmy się (w miarę możliwości) pozbierać je w jednym miejscu.

Najciekawsze są oczywiście przypadki, w których kolarze zmienili otoczenie i po raz pierwszy mogą zaprezentować się w nowych strojach. Jednym z nich jest Łukasz Owsian, który opuścił CCC Team (od 1 stycznia – CCC Sprandi) i przeniósł się do Arkea-Samsic.

W odświeżonym, czerwonym trykocie francuskiej formacji zaprezentował się też Nairo Quintana:

Swoje barwy na sezon 2020 dopiero 1 stycznia ujawnił dołączający do World Touru Cofidis. Przy okazji zaprezentowana została koszulka Elii Vivianiego, który przenosi się do ekipy z Francji i jest aktualnym mistrzem Europy.

Vincenzo Nibali w Trek-Segafredo:

Corendon-Circus zmienia nazwę na Alpecin-Fenix, a nowe barwy drużyny Matheiu van der Poela wyglądają tak:

1 stycznia to również moment, w którym w swoich nowych barwach oficjalnie pokazać światu mogli się nowi zawodnicy CCC Sprandi, w tym między innymi Matteo Trentin czy Fausto Masnada.


Zapomnieć nie można też o fakcie, że swoje “barwy bojowe” oficjalnie zaprezentował aktualny mistrz Polski – Michał Paluta:

Nowe stroje Lotto Soudal prezentuje Tomasz Marczyński:

Andre Greipel już oficjalnie jako kolarz Israel Start Up Nation:

A na deser – choć tu zmiany są akurat naprawdę symboliczne – Rafał Majka:

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment Login

Zostaw Komentarz

To Top