O nas

Zapisz się do systemu powiadomień WhatsApp w Kolarsko.pl!

Serwis Kolarsko.pl wprowadza powiadomienia WhatsApp! Od teraz najważniejsze wiadomości ze świata szosy w ułamku sekundy wylądują na Waszych smartfonach.

Jako ludzie żyjący blisko kolarstwa wiemy doskonale, że śledzenie tego sportu bywa trudne. Wyścigi w egzotycznych lokalizacjach, wczesnym rankiem lub nawet nocą, w godzinach pracy… Dlatego postanowiliśmy Wam pomóc!

Ruszamy z funkcją newslettera w serwisie WhatsApp. Od dziś, każdego wieczora będziecie mogli otrzymać w jednej wiadomości podsumowanie dnia, okraszone linkami do naszych newsów. Dodatkowo, w przypadku wieści absolutnie gorących (jak np. polskie zwycięstwo w World Tourze) krótkie info otrzymacie natychmiast.

Co zrobić, żeby się zapisać?

Wystarczy wysłać przez WhatsApp wiadomość o treści “START” na numer +48518856141. W odpowiedzi otrzymacie zapytanie, dotyczące wyrażenia zgody na otrzymywanie newslettera i przetwarzanie danych osobowych na jego potrzeby. Po akceptacji warunków (poprzez wiadomość o treści ZGADZAM SIĘ) dostaniecie od nas potwierdzenie i… To wszystko!

Czy to coś kosztuje? Absolutnie nie, wręcz przeciwnie – oszczędzicie czas. No i – jeżeli jesteście uzależnieni chociażby od social mediów – będziecie mieć o jeden pretekst mniej, żeby je odwiedzać 😉

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment Login

Zostaw Komentarz

To Top