Felietony

Karolina Perekitko: “Stary rok się kończy, a nowy nastaje…”

Karolina Perekitko
Karolina Perekitko / fot. Oliver Grenaa/Massi-Tactic

Był to dla mnie ciężki rok, pełen wyzwań i przeciwności. Jestem jednak pewna że dorosłam, dużo się nauczyłam i stałam się silniejsza psychicznie, jak i fizycznie. Teraz już nic mnie nie zabije” – pisze dla Kolarsko.pl Karolina Perekitko, która od 1 stycznia będzie zawodniczką hiszpańskiej ekipy Massi-Tactic.

Wszystko zaczyna się układać. Mam dużą motywację do zajęć i z treningu na trening robię postępy. Muszę tylko poprawić moją technikę jazdy, bo w niedzielę miałam nieprzyjemne spotkanie z asfaltem, a dokładnie – z lodem… ale co nas nie zabije, to nas wzmocni.

Już 7 stycznia wyląduję w Hiszpanii, więc mam nadzieję, że lodu tam nie ujrzę. Poniedziałek był dla mnie za to bardzo szczęśliwym dniem, bo udało mi się zdać egzamin na prawo jazdy, co było moim małym marzeniem.

W Nowym Roku chciałabym Wam życzyć przede wszystkim wytrwałości w dążeniu do swoich marzeń i celów, bo to one są czymś, co nas napędza do dalszych działań! Sobie zaś z kolei – więcej spokoju, bo często mi go brakuje. A przecież… w każdej sytuacji da się znaleźć jakieś rozwiązanie!

Karolina Perekitko

(fot. Oliver Grenaa/Massi-Tactic)

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment Login

Zostaw Komentarz

To Top