Świat

Lotto Soudal (wciąż) wyprzedaje teamowe rowery z sezonu 2019

Ridley Lotto Soudal
Ridley Lotto Soudal / fot. https://outlet.cyclingfactory.be/

Lotto Soudal wciąż wyprzedaje swoje teamowe rowery z sezonu 2019. Dla kibiców to szansa, by wejść w posiadanie sprzętu, na którym jeździli zawodowcy z najwyższej półki. Do zakupu zachęca atrakcyjna cena.

Ridley’e, których poprzednimi posiadaczami byli zawodnicy jednej z najlepszych drużyn świata (w sezonie 2019 odniosła ona 23 zwycięstwa, między innymi na etapach Tour de France i Giro d’Italia) wystawione są na sprzedaż na stronie internetowej “Belgian Cycling Factory“.

Mimo dostępności od pierwszych dni grudnia, wciąż kupić można kilka rowerów. Ich ceny zaczynają się od 2699 euro (około 11 490 złotych) za Helium SL. Najdroższy z kolei – Fenix SL z sezonu 2018 wyceniony został na 3200 euro. Maszyny Ridley’a posiadają pełen osprzęt Campagnolo, a skalę okazji, jaka stoi przed fanami najlepiej opisuje fakt, że sama zamontowana w nich grupa – Campagnolo Super Record EPS – kosztuje około 10 tysięcy złotych.

Jeżeli dysponujecie więc wolnymi środkami – nawet się nie wahajcie. Jeżeli z kolei wam ich brakuje to… czas chyba obdzwonić znajomych w ich poszukiwaniu. Taka okazja może się prędko nie powtórzyć!

W sezonie 2020 do Lotto Soudal dołączą m.in. John Degenkolb (z Trek-Segafredo) i Philippe Gilbert (Deceuninck – Quick Step). Naturalnie, zawodnikiem drużyny pozostaje Tomasz Marczyński.

(fot. outlet.cyclingfactory.be)

Our pro-owned Ridley Bikes Noah/Helium SLX are for sale!Grab your chance to buy these limited pro bikes from Tim…

Opublikowany przez Lotto Soudal Cycling Team Wtorek, 3 grudnia 2019
Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment Login

Zostaw Komentarz

To Top