Polska

Karol Domagalski kolarzem Mazowsze Serce Polski

Dariusz Banaszek i Karol Domagalski
Dariusz Banaszek i Karol Domagalski / fot. Facebook Dariusza Banaszka

Karol Domagalski będzie zawodnikiem grupy Mazowsze Serce Polski. O zakontraktowaniu pochodzącego ze Skały kolarza poinformował twórca formacji, Dariusz Banaszek.

30-letni zawodnik w czerwcu, podczas Małopolskiego Wyścigu Górskiego miał bardzo poważny wypadek, w wyniku którego przez niemal miesiąc walczył o życie. Szczęśliwie, walka ta zakończyła się zwycięsko, a Domagalski wróci do zawodowego peletonu.

Zostanie kolarzem nowo formowanej drużyny Mazowsze Serce Polski, która budowana jest przez byłego prezesa Polskiego Związku Kolarskiego, Dariusza Banaszka. “Witaj Karol na pokładzie,wiemy co przeżyłeś ,co przeżywała Twoja Rodzina i co wspólnie wszyscy przeżyliśmy .A ja jestem przekonany że najprzyjemniejsze chwile w kolarstwie są jeszcze przed Tobą” – napisał on na swoim facebookowym profilu, ogłaszając transfer.

Karol Domagalski podpisał kontrakt w Teamie Mazowsze Serce Polski !!??❤??Karol wznowił treningi i już niedługo będzie…

Opublikowany przez Darka Banaszka Wtorek, 17 grudnia 2019

Tym samym Domagalski jest jedenastym znanym kolarzem drużyny. Wcześniej jasnym było, że jeździć w niej będą: Alan, Norbert i Adrian Banaszkowie, Paweł Bernas, Jakub Kaczmarek, Adrian Kurek, Tobiasz Pawlak, Michał Podlaski, Marek Rutkiewicz i Adam Żuber.

Więcej informacji za moment.

(fot. facebook Dariusza Banaszka)

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment Login

Zostaw Komentarz

To Top