Polska

CCC Team zaprezentował stroje na sezon 2020

CCC Team
CCC Team

Ekipa CCC Team zaprezentowała stroje, w jakich jeździć będzie w sezonie 2020. Zmiany względem tegorocznej odsłony są jedynie kosmetyczne.

Względem kompletów na rok 2019 najistotniejsza jest zmiana jednego z głównych logotypów na koszulce – Reno zastępuje Sprandi, które znajdzie się również prawdopodobnie w nazwie zespołu na sezon 2020.

Producentem sprzętu pozostaje firma Etxeondo. Nowością jest pojawienie się na klatce piersiowej logotypu Cadex, który “wskoczył” dokładnie w miejsce Gianta.

Niewielkie zmiany w wyglądzie strojów to trend powszechny wśród ekip World Touru. Na jedynie kosmetyczne zmiany zdecydowała się BORA-hansgrohe, a Team Ineos czy AG2R jeździć będą dokładnie w takich samych trykotach. Komplet opublikowanych jak dotąd outfitów na sezon 2020 można zobaczyć TUTAJ.

Ekipa CCC Team w sezonie 2019 odniosła sześć zwycięstw (w tym dwa na szczeblu World Tour – podczas Tour Down Under i GP de Montreal). W 2020 roku dołączą do niej m.in. wicemistrz świata – Matteo Trentin, Ilnur Zakarin oraz Fausto Masnada.

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment Login

Zostaw Komentarz

To Top