Polska

Paweł Cieślik kolarzem Voster – ATS

Paweł Cieślik
Paweł Cieślik / fot. Wibatech Merx Wrocław

Paweł Cieślik będzie w sezonie 2020 kolarzem Voster – ATS Team. Znakomity góral do zespołu przenosi się z Wibatech Merx Wrocław.

Cieślik od kilku lat niezmiennie zalicza się do ścisłej czołówki kolarzy ścigających się głównie na krajowym podwórku. W sezonie 2019 jego najcenniejszym wynikiem jest drugie miejsce w mistrzostwach Polski. Z dobrej strony pokazywał się również w CCC Tour (11. w “generalce”) czy Koronie Kocich Gór (9.).

Domeną 33-latka są góry i to właśnie na dobre wyniki w wyścigach odbywających się w wymagającym terenie liczą włodarze Vostera. Cytowany przez biuro prasowe swojej nowej drużyny nie ukrywa on, że zmiana barw bardzo go cieszy.

“Bardzo chciałem jeździć z dyrektorem, który jeszcze nie tak dawno sam był w peletonie (Mariusz Witecki – przyp.red.), który jest na bieżąco z taktyką, czytaniem wyścigu. Myślę, że będzie nam się dobrze współpracowało” – mówił Cieślik.

Wcześniej grupa Voster – ATS ogłosiła podpisanie umów z Jakubem Muriasem i Patrykiem Stoszem. Wiadomo już także, że w ekipie pozostaną Paweł Franczak i Adam Stachowiak.

(fot. Wibatech Merx Wrocław)

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment Login

Zostaw Komentarz

To Top