Polska

Grupa Dariusza Banaszka będzie nosić nazwę “Mazowsze Serce Polski”

Dariusz Banaszek (z lewej)
Dariusz Banaszek (z lewej) / fot. Facebook

Budowana przez Dariusza Banaszka grupa kolarska będzie nosić nazwę “Mazowsze Serce Polski”. Były prezes Polskiego Związku Kolarskiego przekazał tę informację w poniedziałkowe popołudnie.

Coraz mniej niewiadomych w kwestii nowej drużyny na naszej kolarskiej scenie. Po tym, jak udało się ustalić nazwiska dziewięciu z dwunastu jej zawodników (część z nich oficjalnie zaprezentował Banaszek, inni zostali zgłoszeni w barwach zespołu do wyścigów w sezonie 2020) przyszła pora na ujawnienie nazwy.

Formacja jeździć będzie jako “Mazowsze Serce Polski”. “Kibicujcie nam i trzymajcie kciuki” – napisał Banaszek na Facebooku.

To logo będzie bardzo widoczne na wszystkich ścieżkach rowerowych i drogach naszego kraju ,Europy i Świata .Dziękuje…

Opublikowany przez Darka Banaszka Poniedziałek, 9 grudnia 2019

Wiadomo już, że kolarzami ekipy będą: Alan, Adrian i Norbert Banaszek, Paweł Bernas, Jakub Kaczmarek, Adrian Kurek, Tobiasz Pawlak, Michał Podlaski i Marek Rutkiewicz. Do grona tego dołączą jeszcze trzy nazwiska.

Według planów, które były prezes PZKol zdradził serwisowi “Naszosie” ekipa ma jeździć z licencją Continental przez dwa najbliższe sezony, a od 2022 roku “wskoczyć” do bezpośredniego zaplecza World Touru.

(fot. Facebook Dariusza Banaszka)

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment Login

Zostaw Komentarz

To Top