Polska

Marek Rutkiewicz potwierdza przenosiny do drużyny Dariusza Banaszka

Marek Rutkiewicz
Marek Rutkiewicz / fot. Facebook Marka Rutkiewicza

Marek Rutkiewicz pożegnał się z dotychczasowym pracodawcą – Wibatech Merx Wrocław. Rutynowany Polak będzie kontynuować karierę w barwach formacji Dariusza Banaszka.

O tym, że “Rutek” dołączy do drużyny, posiadającej póki co roboczą nazwę “Mazowsze – Serce” były prezes Polskiego Związku Kolarskiego poinformował 5 grudnia. Aktualnie grupa ma potwierdzonych dziewięciu kolarzy. Obok Rutkiewicza są to: Adrian, Alan i Norbert Banaszek, Paweł Bernas, Jakub Kaczmarek, Adrian Kurek, Tobiasz Pawlak i Michał Podlaski.

Niewiadomą pozostają personalia jedynie trzech zawodników, bowiem już wcześniej Banaszek zdradził, ze w sezonie 2020 grupa liczyć będzie 12 nazwisk.

W sobotę rano Rutkiewicz potwierdził swój transfer do nowej drużyny, dziękując swojemu dotychczasowemu pracodawcy – Wibatechowi – za cztery ostatnie sezony i zapowiadając jednocześnie, że ten zbliżający się będzie prawdopodobnie ostatnim w jego karierze.

“Zdecydowałem na zmianę teamu by nabrać nowej motywacji do ścigania i zakończyć karierę kilkoma sukcesami, a wiem że w teamie Dariusza Banaszka będę miał taką możliwość” – napisał.

Po 4 latach spędzonych w teamie Wibatech , nadszedł czas na zmiany. W sezonie 2020 będę reprezentował barwy teamu…

Opublikowany przez Marka Rutkiewicza Official Fanpage’a Sobota, 7 grudnia 2019

(fot. Facebook/Marek Rutkiewicz Official Fanpage)

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment Login

Zostaw Komentarz

To Top