Świat

Michał Podlaski kolarzem drużyny Dariusza Banaszka

Michał Podlaski

Michał Podlaski będzie w sezonie 2020 kolarzem grupy budowanej przez Dariusza Banaszka. O transferze były prezes Polskiego Związku Kolarskiego poinformował na swoim facebookowym profilu.

Podlaski to czwarty potwierdzony zawodnik drużyny. Wcześniej Banaszek ogłosił podpisanie umów z Pawłem Bernasem (CCC Team) a także Tobiasz Pawlak i Jakub Kaczmarek (obaj Hurom). Nieoficjalnie udało nam się ponadto ustalić, że do zespołu trafią także Adrian i Norbert Banaszek.

Łącznie ekipa ma liczyć 12 kolarzy, a jej plany są bardzo bogate. Banaszek mówił, cytowany przez “Naszosie.pl”, że od sezonu 2022 drużyna ma jeździć z licencją ProContinental – bezpośredniego zaplecza World Touru.

Popularny “Sutek” został zaprezentowany przez Banaszka za pośrednictwem Facebooka. “Stary druhu, witamy na pokładzie!” – napisał. Podlaski to aktualny górski szosowy mistrz Polski. W sezonie 2019 otarł się o zwycięstwo etapowe w Tour of Estonia (2.1). Polscy kibice pamiętają również zapewne, że był częścią drużyny, która w 2014 roku pomogła Michałowi Kwiatkowskiemu sięgnąć po złoty medal mistrzostw świata. W sezonie 2019 bronił barw Wibatech Merx Wrocław.

Czy znacie tą mordkę ? To Mistrz Polski Górski z 2019 ,Mazowszanin z krwi i kości (Radzyminiaķ) który zasili nasz projekt .Michał Podlaski stary druhu ,witamy na pokładzie !

Opublikowany przez Darka Banaszka Wtorek, 3 grudnia 2019

Dzień wcześniej były prezes PZKol pokazał z kolei rower swojej drużyny na sezon 2020. Będzie to marka własna – BDC Bike.

(fot. Wibatech Merx Wrocław)

1 Comment

1 Comment

  1. ปั้มไลค์

    29 lipca 2020 at 03:51

    Like!! Great article post.Really thank you! Really Cool.

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Popularne

To Top