Polska

Karolina Perekitko zawodniczką Massi-Tactic

Karolina Perekitko została zawodniczką profesjonalnej ekipy Massi-Tactic. 21-latka w jej barwach stawiać będzie pierwsze kroki w zawodowym peletonie.

Wychowanka Cartusii Kartuzy ostatni rok spędziła w barwach Equano-Wase, zaliczając starty m.in. w Lotto Belgium Tour czy Gracia-Orlova. Dysponuje bardzo dużym potencjałem – w przeszłości zdobywała medale mistrzostw kraju w kategoriach juniorskich, a w 2016 roku w Dausze zajęła czwarte miejsce w mistrzostwach świata.

Przeskok do jeżdżącej z licencją UCI ekipy Massi-Tactic to dla niej kolejny, ważny krok w karierze. Perekitko jest szóstą Polką w kobiecym, profesjonalnym peletonie na sezon 2020. Obok niej występować w nim będą: Katarzyna Niewiadoma (Canyon//SRAM), Małgorzata Jasińska (Casa Dorada), Anna Plichta (Trek-Segafredo) oraz Marta Lach i Agnieszka Skalniak (CCC-Liv).

Karolinie w nowych barwach życzymy powodzenia.

(fot. Twitter Karoliny Perekitko)

1 Comment

1 Comment

  1. Marek

    8 listopada 2019 at 00:06

    Karolina bardzo obiecujaca zawodniczka co roku robi znaczne postepy i po odejsciu z Pacyfica Torun jej kariera rozwija sie poprawnie jest bardzo obiecujaca zawodniczka i potrafi sie scigac na wysokim poziomie , cieszymy sie ze kolejna zawodniczka z Polski bedzie w peletonie UCI ,, duzo sukcesów i radosci w nowym sezonie 2020 .

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Popularne

To Top