Świat

Remco Evenepoel (prosto z łóżka) celuje w medal igrzysk olimpijskich w Tokio

Remco Evenepoel
Remco Evenepoel / fot. Gert Late Night

Remco Evenepoel był gościem belgijskiego talk-show “Gert Late Night” nagranego… w łóżku. 19-latek opowiedział w nim m.in. o swoich planach na przyszłość.

Młody kolarz, który w 2019 roku przebojem wdarł się do światowej czołówki, sięgając m.in. po mistrzostwo Europy w jeździe indywidualnej na czas i triumf w Classica San Sebastian odniósł się do swojej przyszłości. Jak przyznał, chciałby ją na trwałe związać z ekipą Patricka Lefevere’a.

“Chciałbym związać się z tym zespołem na całą karierę” – zadeklarował zawodnik, który niedawno przedłużył kontrakt z Deceuninck – Quick Step do końca 2023 roku. Dodał przy tym, że pieniądze jakie miałby otrzymywać nie grają tu większej roli.

“Czy zostanę w drużynie nawet, jeżeli pojawi się dwukrotnie lepsza oferta? Myślę, że tak” – stwierdził, cytowany przez “Sporzę”.

Zapytany o swoje najbliższe cele, Remco Evenepoel bez wahania wskazał na igrzyska olimpijskie w Tokio. Nie ukrywał przy tym, że interesuje go tylko medal. “Jak skończę na igrzyskach? Na podium. Na którym miejscu? Tego jeszcze nie wiem” – mówił.

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment Login

Zostaw Komentarz

To Top